تام هالند : در بازی کردن نقش نیتن دریک اشتباهاتی انجام دادم

باحال بودن به عنوان مرد عنکبوتی یک چیز است اما بازی کردن نقش شخصیتی مانند نیتن دریک مسئولیت سختی است و تمام رفتارهای این کاراکتر به عهده بازیگر است.فیلم آنچارتد

تام هالند در نقش Drake در فیلم Uncharted بازی می کند و در مصاحبه جدید خود با GQ در مورد حواس پرت شدن از خونسردی خودش صحبت کرده است.

“به محض اینکه در مورد ” آیا من در این عکس خوب به نظر می رسم؟ ” نگران باشید بازیگری به چیزی غیر از بازی در شخصیت تبدیل می شود. ” “من فکر می کنم عناصری از عملکرد من در Uncharted وجود دارد که به نوعی تحت این طلسم قرار گرفتم”

من می خواهم اکنون خوب به نظر بیایم. من می خواهم این لحظه من باشد ، به مهمین دلیل از حس و حال اصلی کاراکتر خارج می شوم.
هالند اذعان کرد که هنوز فیلم تمام شده را ندیده است و آنچه را که لنز گرفته بود را فعلا به تصورات ما واگذار کرده است.

“شخصیت من در این لحظه قرار است یک قهرمان اکشن باشد!” او ادامه داد. “ببین ، من آن را ندیده ام ، بنابراین نمی دانم که آیا در این کار موفق شده ام یا نه. اما این یک درس مهم بود ، زیرا ، در بعضی مواقع همش به فکر این بودم که ، اینگونه بایستم تا عضلات دوسر بازوی من را ببینند … این یک اشتباه بود و چیزی است که احتمالاً دیگر هرگز تکرار نخواهم کرد. “

این مصاحبه طولانی و گسترده است ، شامل موضوعاتی از دوران کودکی هلند ، اینکه چگونه زندایا، بازیگر همکار او در مرد عنکبوتی به او کمک کرد تا خود را برای این فیلم آماده کند ، و همینطور بعضی مکالمات درباره فیلم جدید مرد عنکبوتی.

فیلم آنچارتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *