۰

آموزش چالش های هفته ۱۳ ام بازی فورتنایت

چالش های فورتنایت

چالش های فصل ۵ ، هفته ۱۳ ام تا فردا آغاز نمی شوند. با این حال ، خبر آنها قبلاً درز کرده و ما جزئیات کارهایی را که باید انجام دهید در اختیار شما قرار می دهیم. چالش های فورتنایت

برخلاف ماموریت های پیچیده و غالباً ناامیدکننده هفته گذشته ، چالش های این هفته نسبتاً ساده هستند و شما باید بتوانید آنها را خیلی سریع به اتمام برسانید. چندین ماوریت از اینها نیز در یک منطقع خاص وجود دارند ، بنابراین شما باید بتوانید چند مورد از آنها را قبل از پایان مسابقه انجام دهید.

یک سرور را در Surface Hub اسکن کنید

در نقشه Battle Royale چند مکان مختلف Surface Hub وجود دارد که برای تکمیل این چالش تنها کاری که باید انجام دهید اسکن یکی از آنها برای دریافت ۲۰۰۰۰ XP است.

برای تکمیل چالش به Coliseal Coliseum ، Stealthy Stronghold یا Hunter’s Haven بروید. ما Hunter Haven را که بر روی نقشه دور آن علامت زده ایم را پیشنهاد می کنیم ، زیرا به هر حال برای چند چالش دیگر باید در اینجا باشید.

یک میوه را در Hunter Haven پرتاب کنید

تنها کافیست شما در Hunter Haven به دنبال جهبه های میوه بگردید و با برداشتن و پرتاب کردن آنها ۲۰۰۰۰ XP دریافت کنید!

دمیج دادن به دشمنان در Hunter Haven ، The Orchard و Retail Row

این چالش فقط باعث آسیب رساندن به دشمنان در سه مکان مختلف تکمیل می شود. دو مورد از این مکانها روی نقشه مشخص شده اند – Hunter’s Haven و Retail Row. آنها همچنین کاملاً به هم نزدیک هستند ، که کار را راحت تر می کند. با این حال ، نام Orchard روی نقشه نیست. می توانید آن را در شمال شرقی Coliseum پیدا کنید. ما برای اینکه سهولت دریافت ۲۰۰۰۰ XP را برای شما ساده کنیم دور آن حلقه زده ایم.

دمیج دادن با Pistol

این کار بسیار ساده است ، فقط با یک Pistol به دشمنان صدمه بزنید. هنگامی که ۳۰۰ واحد دمیج وارد کردید ، این چالش باید با ۲۰۰۰۰ XP تمام شود. Deagle به عنوان بخشی از آخرین به روزرسانی به بازی برگشته است. این سلاح مناسب برای استفاده برای تکمیل این چالش است.

در استخر بنفش در Steamy Stacks شنا کنید

Steamy Stacks مکانی مشخص در نقشه در گوشه شمال شرقی است و استخر بنفش اکنون در آنجا موجود است. برای تکمیل چالش ۲۰۰۰۰ XP به آنجا بروید.

درختان کریستال را نابود کنید

این یکی ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد ، اما هنگامی که چالش های این هفته به طور مستقیم اجرا شوند ، Crystal Trees دقیقاً در کنار Coliseum در دسترس خواهد بود. به سادگی آنها را با پیک اکس خود نابود کنید تا این چالش را کامل کنید و ۲۰۰۰۰ XP کسب کنید.

ساخت سازه ها ( Legendry )

در این چالش شما باید تعدادی سازه خوب و مستحکم بسازید که اگر در بازی خود زیاد بیلد می کنید ، این چالش به راحتی در حین بازی عادی شما تکمیل خواهد شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *