۰

استودیو Bungie شعبه‌ی جدیدی را در شهر آمستردام تأسیس خواهد کرد

استودیو Bungie

 به تازگی در طی نشست خبری Bungie، اعلام گردید که این استودیو دفتر جدید خود را در سال ۲۰۲۲ میلادی در پایتخت کشور هلند یعنی شهر آمستردام بازگشایی خواهد کرد. این شعبه ظاهراً قرار است تا با محوریت بازاریابی و نشر بازی مشغول فعالیت شود.

علاوه بر این مورد، آن‌ها دفتر اصلی و مرکزی خود را در شهر Bellevue ایالت واشنگتن گسترش داده‌اند تا مسیر برای کار بر روی پروژه‌های مختلف و خارج از جهان دستینی هموارتر باشد. در ادامه همچنین مشخص شد که عنوان Destiny دیگر یک آی‌پی منحصر به ویدئوگیم نخواهد بود.

به طور دقیق تر و با توجه به بیانیه‌ی بانجی، آقایان مارک نوزورثی و لوک اسمیث، به‌ ترتیب معاون ارشد و کارگردان خلاق اجرایی جهان Destiny، این وظیفه را عهده دار می‌باشند تا جهان دستینی را بسط دهند و آن را به مدیوم‌های بیشتری انتقال دهند.

دیگر اخبار مرتبط

آهنگساز بازی های Halo و Destiny دار فانی را وداع گفت.

آقای Stan LePard را می‌شود در زمره‌ی فعال ترین آهنگسازان صنعت بازی های ویدئویی به حساب آورد. از مهم ترین کار های وی می‌توان به بازی های Halo Reach, Halo 2, Halo 3, Guild Wars 2, Destiny, Fable 2, Age of Empire 3 و Age of Mythology اشاره کرد.

اقای LePard علاوه بر آثار و کارنامه درخشان خود در بازی های ویدوئی، کارهای خاطره انگیز دیگری را نیز در چنته دارد. ایشان وظیفه‌ی طراحی صداها و افکت های دو ویندوز ۹۸ و XP را نیز عهده‌دار بوده است.

تعداد پلیر های سری Destiny از ۱۶۷ میلیون نفر گذشت.

طبق اعلام بانجی، هر دو نسخه‌ی سری Destiny تاکنون بیش از ۱۶۷ میلیون بازی‌باز را به خود جذب کرده‌اند. همچنین بازی‌باز بیش از ۸٫۶ میلیارد ساعت را در این دو بازی صرف کرده‌ و به تجربه‌ی آن‌ها پرداخته‌اند. کلاس Hunter بالاتر از کلاس‌های Titan و Warlocks محبوب‌ترین کلاس نزد بازی‌بازان بوده است. بدون شک این یک آمار خیره‌کننده محسوب می‌شود و نشان از موفقیت این فرنچایز دارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *