۰

داستان بازی Biomutant به صورت کامل

داستان بازی Biomutant

داستان بازی Biomutant

داستان بازی Biomutant

داستان این بازی پیرامون دنیایی روایت می‌شود که آثار زیان‌بار صنعت مواد شیمیایی در آن باعث نابودی زیست‌بوم مناطق مختلف شده است. بازیکن، موجودی جهش یافته را کنترل می‌کند که باید هرلحظه تصمیماتی را برای نجات دادن یا نجات ندادن درخت زندگی بگیرد.

بازی در چند خط داستانی دنبال می‌شود. اولین خط داستانی مربوط به اتفاقات کودکی شخصیت اصلی است که در جریان آن دشمنی به نام «لوپا لوپین» به دهکده شخصیت اصلی حمله کرده و ویرانی را به همراه می‌آورد. در کودکی شخصیت اصلی، داستان با فلش‌بک‌های کوتاهی برای بازیکن نمایش داده می‌شود و بازیکن می‌توانید شخصیت اصلی را برای یادگیری هنرهای رزمی، آشنایی با برخی شخصیت‌ها یا پیروزی در مقابل برخی حریفان کنترل کند. خط دوم داستان مربوط‌به ۶ قبیله‌ای است که ۳تا از آن‌ها اعتقاد به نجات درخت زندگی و کشتن دشمنان دارند و ۳تای دیگر ایدئولوژی برتری طبیعت را برای پاکسازی دنیا و شروعی تازه را خط مشی خود قرار داده‌اند. البته باید گفت دومین خط داستانی بازی خود شامل بخش‌های مختلف باتوجه‌به تصمیمات بازیکن می‌شود.

داستان بازی Biomutant

داستان بازی Biomutant

اتفاقات داستان این بازی از ابتدا تا انتها بستگی به انتخابات بازیکن دارد. داستان اصلی حول محور «درخت زندگی» می‌چرخد که توسط ماده‌ای سمی از زیر خاک آلوده شده است. این درخت شامل ۵ ریشه بزرگ می‌شود که هم‌اکنون هر یک از این ریشه‌ها توسط موجوداتی فرصت‌طلب، تهدید می‌شوند. بازیکن می‌تواند با یک قبیله متحد شود و قبایل دیگر را برای رشد قدرت قبیله متحد در جهان از بین ببرد. همچنین می‌توان در مورد سرنوشت درخت زندگی بدون نیاز به حذف هر یک از قبایل، تصمیم‌گیری کرد.

منبع : https://t.me/GameNewNews

برای مطالعه بیشتر داستان بازی ها در کنترل امجی حتما به صفحه دسته بندی آن مراجعه کنید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *