0

جدول هفتگی پرفروش ترین بازی های بریتانیا منتشر شد

پرفروش ترین بازی های بریتانیا

جدول هفتگی پرفروش ترین بازی های بریتانیا منتشر شد.

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury که در این هفته منتشر شد، به پرفروش‌ترین بازی در خرده فروشی‌های بریتانیا تبدیل شد و توانست مقام اول را از بازی Animal Crossing: New Horizons تصاحب کند.

 

عنوان FIFA 21 نیز هفته که هفته‌ی پیش در مقام هشتم قرار گرفته بود با افزایش فروش ۱۴۰٪ به مقام سوم صعود کرد. همچنین با موجود شدن دوباره‌ی کنسول PS5 در بازار، فروش بازی Spider-Man: Miles Morales جان دوباره‌ای گرفت و با افزایش فروش ۲۶۴٪ از مقام دوازدهم به چهارم صعود کرد.

جدول پرفروش ترین بازی های این هفته‌ی بریتانیا:

1_Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

2_Animal Crossing: New Horizons

3_FIFA 21

4_Spider-Man: Miles Morales

5_Mario Kart 8: Deluxe

6_Call of Duty: Black Ops Cold War

7_Little Nightmares 2

8_Minecraft (Switch)

9_Assassin’s Creed Valhalla

10_Ring Fit Adventure

دیگر اخبار فروش بازی ها

مؤسسه آماری NPD گزارش خود از عملکرد بازی‌های ویدیویی در ماه ژانویه را منتشر کرد که طی آن Call of Duty: Black Ops Cold War پرفروش‌ترین بازی ماه آمریکا لقب گرفت.

نکته جالب توجه در فهرست پرفروش‌ترین بازی ماه آمریکا سقوط Cyberpunk 2077 نسبت به ماه گذشته است؛ چراکه آخرین ساخته استودیوی سی دی پراجکت رد از رتبه دوم اکنون خود را در جایگاه هجدهم می‌بیند.

فروش GTA V از ۱۴۰ میلیون نسخه گذشت.

جف کایلی یکی از خبرنگاران مطرح کانادایی در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، امروز اعلام کرد که فروش بازی Grand Theft Auto V از مرز ۱۴۰ میلیون نسخه عبور کرده است.

علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که ۲۰۲۰ بهترین سال ممکن برای این بازی بود و تیم سازنده از این لحاظ به سود خوبی دست پیدا کرد. در این سال بیش از ۲۰ میلیون نسخه از این اثر به فروش رفت که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

فروش نسخه های کنسولی Cyberpunk 2077 به شدت ناامیدکننده پیش می‌رود.

پس از عرضه‌ی ضعیف این عنوان بر روی کنسول‌ها، فروش نسخه‌ی کنسولی بازی Cyberpunk 2077 همچنان رو به کاهش است، بازی حتی در لیست ۲۰ بازی پر فروش کنسول‌ها در ماه ژانویه هم قرار ندارد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *