۰

تصاویر مفهومی و اطلاعات تازه‌ای از پروژه جدید خالق بازی Silent Hill منتشر شد

بازی Silent Hill

آقای Keiichiro Toyama، خالق عناوینی چون Silent Hill, Gravity Rush, SIREN چند وقتی است که استودیوی مستقلی به نام Bokeh Game را با هدف توسعه‌ی بازی ترسناک جدیدی تأسیس کرده است.

آقای Keiichiro درباره‌ی دیدگاه خود به مفهوم وحشت و همچنین پروژه‌ی جدید خود بیان دارد که: «نگرش من نسبت به وحشت، زندگی روزمره‌ای می‌باشد که دستخوش تزلزل شده است. وحشت به جای نشان دادن موارد ترسناک و ماورایی ، باید موقعیت ما را زیر سوال ببرد. تمایل دارم بازی بعدی من در باب این موضوع باشد.
یکی از ویژگی‌های آثار من این است که ما در چه شهر یا دهکده‌ای پیشرفت می کنیم و اینکه افراد چگونه به چنین مناطقی رسیده‌اند و وضعیت احساسی آن‌ها در چه حالی است. این بار نیز از مکان‌ها الهام گرفته‌ام و کار را از آن شروع کردم»

این بازی هنوز تاریخ انتشار و حتی اسم مشخصی ندارد و برای اطلاعات بیشتر راجع به آن باید بیشتر صبر کنیم.

دیگر اخبار بازی Silent Hill

آکیرا یامائوکا از ساخت نسخه‌ای جدید از سری Silent Hill خبر داد.

آکیرا یامائوکا، آهنگساز سری Silent Hill، که جدیدا آهنگسازی بازی The Medium را دست ساخت داشته است، در مصاحبه با ALHub’s BoJrayed فاش کرد که او پروژه‌ی بزرگی برای انجام دادن دارد، اما هنوز نمی‌تواند جزئیات آن را افشا کند.

هنگامی که از یامائوکا در مورد پروژه‌های آینده‌ی او سوال شد در پاسخ گفت: «من مشغول کار بر روی پروژه‌ای هستم که تابستان امسال معرفی خواهد شد، اما تا قبل از این معرفی نمی‌توان صحبت بیشتری در مورد آن داشته باشم. این را بدانید که این پروژه ای محصولی است که خیلی از شما منتظر آن هستید تا درباره‌اش بشنوید»

احتمالا دو نسخه از Silent Hill در حال توسعه می‌باشد.

داسک گالم، که از جمله اینسایدرهای سری بازی‌های Resident Evil به شمار می‌رود و پیش از این نیز اطلاعاتی از Silent Hill را منتشر کرده بود، اخیراً گفته است که دو بازی جدید از این مجموعه در دست توسعه قرار دارد.

به گفته‌ی وی، یکی از این دو عنوان در انحصاری پلی‌استیشن ۵ خواهد بود و بازی دوم به صورت چندپلتفرمی منتشر می‌شود. این احتمال وجود دارد که بازی دوم Silent Hill به صورت اپیزودی باشد، گرچه AestheticGamer این تصور را داشت که پروژه قبلاً منتفی شده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *