۰

اندروید ۱۳ به طور رسمی عرضه شد

اندروید ۱۳

سال گذشته ، Android 12 در اوایل اکتبر آغاز شد. امسال ، اندروید ۱۳ امروز راه اندازی می شود.

اندروید 13

این شرکت اعلام کرده است که به روزرسانی ها باید از امروز با استفاده از دستگاه های سامسونگ ، ASUS ، HMD Global ، IQOO ، Motorola، OnePlus ، Oppo ، Realme ، Sharp ، Sony ، Tecno ، Vivo ، Xiaomi در دسترس قرار بگیرند.

اندروید 13

در این نسخه جدید شما می توانید صفحه ها و تم های مورد علاقه خود را طراحی کنید. اندروید ۱۳ اکنون از لوگو های برنامه های third-party ( برنامه های غیر انحصاری ) پشتیبانی می کند ، همچننی media player به روز شده به طور خودکار ظاهر خود را بر اساس موسیقی یا پادکست مورد نظر شما تغییر می دهد.

اندروید 13

شما می توانید زبانهای خاص را به برنامه های خاص اختصاص دهید ، و حالت خواب نیز با کمرنگ کردن والپیپر و دارک مود نیز قابل تنظیم تر است.

اندروید 13

برنامه ها فقط برای اینکه بتوانید یک مورد را به اشتراک بگذارید ، به کل کتابخانه رسانه شما دسترسی پیدا نمی کنند ، اگر داده های حساس مانند ایمیل ، شماره تلفن یا اعتبار ورود به سیستم را کپی کنید ، تاریخ کلیپ بورد شما به طور خودکار “بعد از یک دوره” پاک می شود. برنامه ها باید صریحاً از شما بخواهند که به آنها اجازه دهید اعلان ها را ارسال کنند ، نه اینکه این توانایی را به طور پیش فرض داشته باشند.

اندروید 13

اکنون Spatial Audio در Android پشتیبانی می شود ، البته مشروط بر اینکه هدفون شما این ویژگی را داشته باشد. Bluetooth Le Audio نیز پشتیبانی می شود ، و مجدداً به لوازم جانبی نیاز دارید که بتوانند با این ویژگی کار کنید ، اما اگر آنها را در اختیار دارید ، باید انتظار داشته باشید صدای بلوتوث با تأخیر کمتر ، کیفیت پیشرفته و پشتیبانی از پخش صدا به چندین دستگاه در همان زمان داشته باشید.

نوار وظیفه ( taskbar  ) تازه به روز شده در تبلت ها به شما امکان می دهد تمام برنامه های خود را با یک نگاه مشاهده کنید و به شما امکان می دهد به راحتی هر برنامه را در کتابخانه خود به حالت اسپلیت بکشید. تبلت ها نیز در هنگام استفاده از قلم ، پشتیبانی از رد تاچ را دریافت می کنند ، بنابراین شما هیچ لمس تصادفی دیگری ندارید.

پشتیبانی ویدیوی HDR در برنامه های دوربین شخص ثالث در Android 13 ، یک سوئیچ خروجی رسانه جدید و نمایشگرهای Braille برای Talkback وجود دارد. به زودی ، شما می توانید محتوا مانند URL ، تصویر یا متن را از تلفن Android به تبلت اندروید و viceversa یا برعکس کپی کنید. به همین ترتیب ، به زودی شما قادر خواهید بود برنامه های پیام رسانی خود را به Chromebook خود منتقل کنید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *