۰

جزئیاتی از نسخه نسل نهمی GTA V از زبان تیک تو

نسخه نسل نهمی GTA V

تیک-تو اینتراکتیو در جریان یک جلسه با سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران به مخاطبان اعلام کرد که توسعه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V به خوبی پیش می‌رود و در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی به دست علاقه‌مندان خواهد رسید، به نظر می‌رسد در فصل تعطیلات و بین ماه‌های اکتبر و دسامبر عرضه گردد؛ نسخه نسل نهمی GTA V

علاوه بر این موارد، شرکت راکستار گیمز تأیید کرد که جزئیات جدید در مورد نسخه‌های نسل نهمی بازی Grand Theft Auto V در طی هفته‌های آینده با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دیگر اخبار GTA V

طی یک تماس با یکی از سرمایه گذاران از شرکت تیک-تو (Take-Two)در مورد امکان انتشار GTA Remasters پرسیده شد. طبق گزارش سایت گیم‌اسپات، در طی مصاحبه این سرمایه‌گذار به این موضوع اشاره داشت که بسیاری از مخاطبان عنوان GTA V، عناوین قدیمی این مجموعه را احتمالا تجربه نکرده‌اند و احتمالا از آن‌ها استقبال خواهد شد.

در طی مصاحبه با اشتراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت تیک-تو، او نیز به درستی به این سوال پاسخ نداده و گفته است که تمایل دارد صحبت در مورد سری GTA را به یک خبر رسمی در آینده موکول کند. با این وجود او این سوال را بزرگ و دلگرم کننده خواند. این می‌تواند بیانگر این موضوع باشد که بازسازی مجدد در حال بررسی است و پاسخ سرمایه‌گذار نیز مهر تاییدی بر این ادعاست.

فروش GTA V از ۱۴۰ میلیون نسخه گذشت.

جف کایلی یکی از خبرنگاران مطرح کانادایی در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، امروز اعلام کرد که فروش بازی Grand Theft Auto V از مرز ۱۴۰ میلیون نسخه عبور کرده است. علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که ۲۰۲۰ بهترین سال ممکن برای این بازی بود و تیم سازنده از این لحاظ به سود خوبی دست پیدا کرد. در این سال بیش از ۲۰ میلیون نسخه از این اثر به فروش رفت که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

عنوان GTA V رکورد بیشترین درآمد یک بازی در طول یک ماه را شکست.

طبق گزارش Superdata Research، بازی GTA V که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود و در کمال ناباوری طی این مدت هفت ساله نیز همواره در جدول پرفروش‌ترین عناوین قرار داشت، موفق شد تا به لطف محتوای الحاقی اخیر خود به بیشترین میزان درآمد دیجیتالی یک بازی در طول یک ماه دست پیدا کرده و این رکورد را بشکند.

از طرفی دیگر و با توجه به آمار منتشر شده، تعداد بازی‌بازان این عنوان نیز از ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی حدود ۴۶ درصد رشد داشته است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *