واکنش مایکروسافت به مشکل قطع شدن ناگهانی کنترلر ایکس باکس

کنترلر ایکس باکس

مایکروسافت در جریان بیانیه خود اعلام کرده «ما از مشکل پیش آمده در راستای قطع شدن ناگهانی بعضی از کنترلرهای ایکس باکس سری ایکس / اس باخبر هستیم.کنترلر ایکس باکس

اگر با این مشکل روبه‌رو شدید، مجددا دسته خود را به کنسول متصل کنید یا اگر امکانش بود، یک کنترلر دیگر به کنسول متصل کرده و بازخورد آن را به ما اطلاع دهید. در انتها کنسول خود را ری‌استارت کرده و مجددا کنترل خود را متصل کنید.»

دیگر اخبار شرکت مایکروسافت

رئیس استودیوی هیزلایت استراتژی سونی را نسبت به گیم پس‌ مایکروسافت، ترجیح می‌دهد.

به عقیده‌ی آقای فیرس، توسعه‌ی بازی‌های با کیفیت و اهمیت به ارائه‌ی عناوین داستان-محور قدرتمند از جانب سونی اهمیت بسیار بیشتری خواهد داشت و بازی‌بازان عرضه‌ی عناوین تک نفره و داستانی را مورد پسند می‌دانند.

وی افزود با این که استراتژی شرکت مایکروسافت در قبال سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس بسیار جالب است اما این شرکت هنوز بازی‌های انحصاری کافی برای تقویت این سرویس در اختیار ندارد و باید در ادامه دید که برنامه‌ی آن‌ها برای تقویت این سرویس چه خواهد بود.

مایکروسافت به دنبال خریداری استودیو تکلند است?

اینسایدری به نام Shpeshal Ed اخیراً در توییتر خود گفته پس از بررسی موضوع متوجه شده است که ACG در مورد استودیوی Techland صحبت می‌کند. گفته می‌شود که بازی ویدیویی که ACG به آن اشاره می‌کند Dying Light 2 است؛ البته Shpeshal Ed این ادعا را با قطعیت تایید نمی‌کند.

به طور خلاصه این شایعه حاکی از آن است که مایکروسافت در حال پیگیری یا برای معامله‌ای به منظور خرید Techland و یا شاید معامله انحصاری کنسولی برای Dying Light 2 بوده است. این مشخص نیست که آیا مایکروسافت هنوز در حال پیگیری این معامله خواهد بود یا قبلاً قراردادی منعقد شده است.

گزارش جدید بلومبرگ از تداوم کمبود پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس خبر می دهد

بر اساس گزارشی جدید از مجله‌ی تحلیلی بلومبرگ (Bloomberg)، علی رغم وعده سونی و مایکروسافت مبنی بر حل مشکل کمبود کنسول‌های نسل نهمی این مشکل نه تنها بهبود نیافته بلکه شرایط به مراتب بدتر از گذشته شده است و بازی‌بازان با کمبود شدید این دو محصول در بازارهای مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند.

کنترلر ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *