نسخه بعدی Battlefield ممکن است مرتبط با Bad Company باشد

نسخه بعدی Battlefield

بتلفیلد

مدیر ارشد DICE LA به صورت رسمی اعلام کرد که این استودیو وظیفه ساخت نسخه‌ بعدی Battlefield را عهده دار است، استودیوی DICE LA قبلا تحت عنوان دنجر کلوز گیمز به فعالیت می‌پرداخت و با ساخت بازی‌های تیراندازی اول شخص بیگانه نیست؛ نسخه بعدی Battlefield

چرا که این استودیو در توسعه‌ی دو عنوان Medal of Honor و Medal of Honor: Warfighter و سری Bad Company نقش پررنگی داشته است.

دیگر اخبار بازی Battlefield

نسخه بعدی Battlefield احتمالا از کراس پلی و المان های کراس پلی پشتیبانی میکند.

طبق ادعای جدید تام هندرسون، Battlefield 6 از فصل‌های Battle Pass برخوردار است که هر کدام بین ۸ تا ۱۰ هفته به طول می‌انجامد. این مورد منطقی به نظر می‌رسد، زیرا چندین بازی معروف مانند Apex Legends از یک مدل فصلی استفاده می‌کنند. هنگامی که یک بازی مشهور عناوینی مانند Call of Duty رقابت می‌کند، داشتن Battle Pass بسیار منطقی خواهد بود.

ظاهراً نسخه‌ی بعدی Battlefield از قابلیت Cross-Play بین پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ سری ایکس/اس و رایانه‌های پشتیبانی می‌کند. هندرسون در این ویدئو توضیح داد که یک نوع قابلیت رایگان در Battlefield 6 وجود خواهد داشت. به نظر می‌رسد در این نسخه حالت بتل رویال قرار دارد.

نسخه بعدی Battlefield در بهار سال آینده معرفی خواهد شد.

اندرو ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتس در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که به‌زودی اخبار و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی Battlefield ارائه می‌شود. ویلسون وعده داد که این نسخه‌ی جدید در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد.

وی توضیح داد که این بازی جدید از نهایت قدرت کنسول‌های نسل نهم برای ارائه‌ی نبردهای گسترده با تعداد بازی‌بازان بیشتر استفاده خواهد کرد. همچنین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این نسخه‌ی جدید در بهار سال جاری میلادی رسماً معرفی شود.

بازی Battlefield 6 شامل تخریب آسمان‌خراش‌ها می‌شود؟

تام هندرسون، یک منبع داخلی معتبر پیرامون بازی Battlefield، در توییت‌های جدید خود به تخریب آسمان‌خراش‌های از پیش برنامه‌نویسی نشده اشاره دارد.

هندرسون در گذشته به درستی جزئیات مهمی را از سری Battlefield فاش کرده است، توییت‌های هندرسون به وضوح به ما می‌گویند که بازی Battlefield 6 شامل تخریب‌پذیری‌هایی می‌شود که ما تا به امروز ندیده‌ایم. بر اساس تعاریف او، این تخریب‌پذیری‌ها به شدت واقع‌گرایانه و باشکوه خواهند بود.

بازی

در برهه ای دو نسخه‌ از سری Battlefield: Bad Company در حال بازسازی بوده است.

جف گراب در حساب کاربری رسمی خود بر روی توییتر اظهار داشت که نسخه‌ی بعدی Battlefield: Bad Company در برنامه‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس جایی ندارد.

آقای گراب افزود که با این حال شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس در گذشته در حال توسعه‌ی نسخه‌های بازسازی شده از Battlefield: Bad Company و Battlefield: Bad Company 2 بوده‌اند اما به محض رسیدن آقای وینس زمپلا به ریاست استودیوی دایس، روند توسعه‌ی این دو بازی تا تاریخ نامعلومی متوقف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *