۰

صداپیشه بازی Bully به ایفای دوباره نقش خود، علاقه‌مند است

بازی بولی

صداپیشه Bully به ایفای دوباره نقش خود، علاقه‌مند است

یکی از صداپیشگان این بازی، به نام پیتر وک (Peter Vack)، گفته که او همچنین علاقمند به بازی در نقش خود به عنوان گری اسمیت، دوست نزدیک جیمی است. وی در مصاحبه‌ای با رسانه‌ی گیمینگ‌بایبل (GAMINGbible) در مورد فیلم آینده‌ی خود PVT Chat، گفت که اگر از وی خواسته شود که در دنباله‌ی این بازی دوباره نقش خود را تکرار کند، با کمال میل خواهد پذیرفت. اگر چه هنوز نمی‌داند که چگونه باید این شخصیت را بازی کند اما به هیچ وجه چنین پیشنهادی را رد نخواهد کرد و مطمئنا خواهد پذیرفت.

نقد ها و نمرات Little Nightmares II

bully

راکستار احتمالا ساخت Bully 2 را در سال ۲۰۱۷ لغو کرده

طبق اطلاعاتی که توسط یک اینسایدر در انجمن GTA منتشر شده است، بازی Bully 2 برای مدتی در دست توسعه قرار داشت؛ اما متاسفانه در دو مقطع لغو شد. کاربر Tez2 ادعا می‌کند که این بازی در سال ۲۰۱۵ در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشت و ظاهراً قرار بود روند توسعه‌ی کامل از سال ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۷ آغاز شود. با این حال، به دلیل این‌که بازی Red Dead Redemption 2 و یک بازی بزرگ دیگر (احتمالا GTA 6) نیز در آن مقطع در دست توسعه قرار داشت، سرانجام راک‌استار تصمیم به لغو بازی Bully 2 گرفت.

جی تی ای

فروش GTA V از ۱۴۰ میلیون نسخه گذشت

جف کایلی یکی از خبرنگاران مطرح کانادایی در حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، امروز اعلام کرد که فروش بازی Grand Theft Auto V از مرز ۱۴۰ میلیون نسخه عبور کرده است. علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که ۲۰۲۰ بهترین سال ممکن برای این بازی بود و تیم سازنده از این لحاظ به سود خوبی دست پیدا کرد. در این سال بیش از ۲۰ میلیون نسخه از این اثر به فروش رفت که در نوع خود بسیار جالب توجه است.

 

بازی bully

بازی bully

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *