۰

نقد ها و نمرات Little Nightmares II

نمرات Little Nightmares II

بالاخره نمرات Little Nightmares II  توسط سایت ها و مجالات معتبر دنیا منتشر شد.

در ادامه به بررسی و نمرات این سایت ها می پردازیم :

DarkStation- 100

Little Nightmares II بر اساس آنچه در اولین عنوان به دست آورده است ، ساخته شده است و تلاش زیادی می کند تا در زمینه تنظیمات ، طراحی و گیم پلی بازی ها تجربیات بیشتری کسب کند – و در هر زمینه ای از بازی کاملاً موفق است.

از ابتدا تا انتهای این تجربه ۴-۵ ساعته ، شما روی لبه صندلی خود نشسته اید و چیزی بیشتر از بازگشت به جهت مخالف نخواهید داشت ، اما طراحی جهان و کنجکاوی شما را وادار به عمیق تر شدن می کند به وحشتی که در انتظار است.

من اطمینان دارم که طرفداران بازی اول کاملاً این قسمت را دوست دارند و هر تازه واردی باید بدون شک به این دو بازی برگردد و بازی کند. این تنظیمات هر دو وحشتناک و زیبا هستند و من واقعاً امیدوارم که در آینده از Tarsier Studios اطلاعات بیشتری کسب کنم.

DualShockers-90

Little Nightmares 2 فرمول بازی اول را با بسیاری از تغییرات عمدتاً مبتکرانه به سمت جلو  پیش می برد ، که بیشتر آنها نتیجه مثبتی را به خود اختصاص می دهند.

SpazioGames- 81

Little Nightmares 2 یک تکامل از بازی اول است ، با نیمه دوم شجاعانه که داستان پیچیده تر و ظریف تری را درباره مبارزه در دوران بلوغ روایت می کند.

Game Rant- 80

طرفداران وحشت که از اولین بازی Little Nightmares لذت بردند و با مدت زمان کوتاه آن نا امید نشدند ، احتمالاً موارد زیادی راجع به Little Nightmares 2 پیدا خواهند کرد.

این یک بازی بسیار مشابه است ، اما با برخی از پیشرفت های عمده کیفیت زندگی و ویژگی های جدید گیم پلی که به تجربه جذاب تر آن کمک می کند. این گیم یک توصیه آسان برای طرفداران ترسناک و همچنین کسانی است که به دنبال یک بازی منحصر به فرد برای ایجاد بازی های پازلی هستند.

PlayStation Universe- 90

Little Nightmares 2 یک بازی است که تمام جنبه های ارائه یک بازی را جمع می کند و آن را به طرز معجزه آسایی به نمایش می گذارد.

همه چیز در اینجا از اصل تقویت شده و لحظه های گیم برخلاف آنچه قبلاً دیده اید مانند صحنه های واقعی سینمایی احساس می شوند . Combat همیشه کارساز نیست ، اما کلیت کار قابل توجه است و هم اکنون ویترین استودیوهای Tarsier است.

VGC- 80

Little Nightmares 2 دنباله ای با جذابیت بسیار بالا است که به طرز ماهرانه ای شوک ها و فضای وحشتناک خود را به شما القا می کند.

جزئیات و طراحی مکان های آن کاملا حرفه ای و باورپذیر است .

هیجان انگیز ، بی رحمانه و شوخ طبعانه و تاریک ، فقط آرزو می کنیم که این گیم دلایل بیشتری برای بیشتر ماندن ما در بازی داشته باشد.

IGN Italia- 80

Little Nightmares 2 یک قدم تعیین کننده برای استودیوی Tarsier است. سبک هنری در سطح استاندارد بالایی تنظیم شده است ، اما تازگی های گیم پلی همه به طور کامل کار نمی کنند. این یک ماجراجویی جذاب باقی می ماند و تجربه آن برای هر کسی که عاشق اولین قسمت این بازی است یک ضرورت است.

LevelUp - 78

Little Nightmares II به عنوان یک دنباله وارد می شود که یک ماجراجویی تاریک و پر از معمایی را ارائه می دهد و احساس سفر در یک کابوس جذاب و ترسناک را ارائه می دهد .

از آنجا که شباهت زیادی به نسخه قبلی خود دارد ، باید انتظار همان نقطه ضعف هایی مانند مدت زمان کوتاه ، کنترل های نامناسب و قابلیت بازی کردن دوباره ضعیف را داشته باشید.

در کنترل امجی بخوانید :

اساسین

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *