۰

محل پیداکردن گارد های IO در مپ بازی فورتنایت

IO Guard ها

اگر در حال انجام جلنج های هفتگی Fortnite هستید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کجا می توانید نقاط اسپاون IO Guard را پیدا کنید تا چالشی را که از شما می خواهد یک IO Guard را از بین ببرید ، کامل کنید.

شما احتمالاً این NPC های بسیار خطرناک را دیده اید که در اطراف جزیره پرسه می زنند ، اما در واقع آنها کجا اسپاون می شوند؟ در این راهنما ، ما به چگونگی تعیین مکان نگهبانان IO ، گشت و گذار و نحوه تکمیل کردن این چلنج می پردازیم :

این چلنج ، و همچنین بسیاری دیگر ، اکنون به عنوان بخشی از چالش های فصل ۵ ، هفته ۹ Fortnite در دسترس است.

محل IO Guard ها

نگهبانان IO در نزدیکی آسانسورهایی زندگی میکنند که دور تا دور آن با فلز سیاه پوشیده شده است و به محظ احساس خطر از زمین بیرون می آیند.

شما می توانید آنها را با لباس های کلاه دار نمام سیاه و ماسک های گاز و  با چشم های بنفش درخشان شناسایی کنید. آنها معمولاً در گروه های سه نفری اسپاون می شوند. در زیر ، شما می توانید تمام ۲۰ نقطه اسپاون آنها را پیدا کنید.

گارد های فورتنایت

کشتن یک IO Guard

برای از بین بردن یک نگهبان IO ، ابتدا باید یکی از آنها را داون کنید.

اگر این کار را به صورت Solo انجام می دهید ، در نحوه برخورد با آنها بسیار مراقب باشید. بدون داشتن کاور مناسب، آنها به راحتی می توانند شما را تحت فشار قرار دهند؛ هر نگهبان دارای ۲۵۰ Shield و ۱۰۰ Health است.

وقتی نگهبانی را  داون کردید، سریع او را نکشید ؛ابتدا آرام به او نزدیک شوید و بعد از تکمیل شدن shakedown می توانید او را بکشید؛ حتی اگر در معرض تیراندازی هم باشید احتمالاً می توانید از پس این کار بر بیایید،فقط مطمئن شوید که با احتیاط این کار را انجام می دهید.

با تکمیل این چالش ، ۲۰،۰۰۰ XP دریافت خواهید کرد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *