۲

بازی های سرویس PS Plus در فوریه ۲۰۲۱

Ps Plus

سونی از نسخه رایگان بازی های ماه فوریه سرویس PS Plus برای کاربران PS5 و PS4 رونمایی کرده است.

  از زمان معرفی PS5 در مورد یکی از بازی های رایگان آینده اطلاعاتی داده شده بود ؛ Destruction AllStars که در ابتدا قرار بود در کنار کنسول عرضه شود ، در ماه فوریه در دسترس مشترکان PS Plus قرار خواهد گرفت. بازی مبارزه ای -ماشینی انحصاری PS5 است و به دو بازی دیگر Concrete Genie و Control: Ultimate edition می پیوندد ، که از ۲ فوریه نسخه رایگان PS5 را دریافت می کند. هر دو بازی از ۲ فوریه ارائه می شوند.

Destruction AllStars یک عنوان چند نفره آنلاین است که توسط Lucid Games ساخته شده است. بازیکنان کنترل یکی از ۱۶ شخصیت قابل بازی را بر عهده می گیرند که هر کدام وسیله شخصی خود را با سلاح ها و حرکت های منحصر به فرد دارند. همانطور که از عنوان بازی  معلوم می شود ، هدف این است که در اطرافمپ چرخ بزنید و وسایل نقلیه حریفان خود را از بین ببرید. اگر وسیله نقلیه شما از بین برود ، می توانید با پای پیاده رقابت کنید ، که مسلماً پیروزی را سخت تر می کند. Destruction AllStars تا ۵ آوریل برای مشترکان رایگان است.

Control: Ultimate edition  در تاریخ ۲ فوریه ، برای مشترکان PS Plus منتشر می شود.

برای هر دو کاربر PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود. نسخه Ultimate با هر دو بسته DLC ارائه می شود و دارندگان PS5 یک نسخه رایگان را دریافت می کنند که به شما امکان می دهد آن را در دو حالت مختلف بازی کنید: عملکرد و گرافیک؛ عملکرد بازی را در ۶۰ فریم در ثانیه اجرا می کند و حالت Graphics با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه با تکنولوژی Ray Tracing اجرا می شود.

Concrete Genie یک بازی اکشن و ماجراجویی با کنترل شخصیت Ash ، پسر جوانی است که به وسیله یک قلمو جادویی کار های عجیب و غریبی انجام می دهد. این بازی طراحی بسیار جذاب و هنری دارد.

در  کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. امیرحسین سلطانی گفت:

    سلام بازی کنترل با پلاس بخواهم بگیرم رایگان هست دمو که نیست ؟

    1. سلام ، نخیر بازی هایی که توی سرویس PS Plus قرار می گیرن همشون کامل هستند و تا وقتی که اشتراک پلاس داشته باشید می تونید بازی کنید.