۰

نمرات و نقد های بازی The Medium

The Medium

بالاخره بازی ترسناک و مورد انتظار The Medium منتشر شد و نمرات و نقد و بررسی های سایت های معروف و معتبر گیمینگ در جهان همرا آن به انتشار درآمدند :

TheGamer - 100

من در دو جلسه طولانی بازی را به پایان رساندم، و هیچ وقت نکته ای نبود که احساس کنم بازی به درازا کشیده شده است .

بازی The Medium تمام ویژگی های خود را برای شما بیان می کند و به بازیکن زمان می دهد تا با آنها کنار بیاید ، و این بخش زیبای داستان است.

GameSpot - 90

سرانجام رشته های داستانی The Medium شروع به جمع شدن می کنند ، حتی به هدف اصلی کشف ریشه های ماریان متصل می شوند.

این وعده که همه چیز به نوعی پیش بینی نشده و جذاب به هم متصل می شود ، دلیل هیجان انگیزی برای دیدن بازی در کل راه است.

ارتباط با وقایع دنیای واقعی تاریخ لهستان ، بسیاری از افشاگری ها را تکان دهنده تر می کند – حتی اگر جنبه های ماورا طبیعی خیالی باشند ، فکر کردن در مورد چگونگی وقوع برخی از شرارت های موجود در این بازی عمیقا ناراحت کننده است. و به همین منظور ، نتیجه The Medium دوست داشتنی است.

 نمی توانم بگویم که از پایان The Medium لذت بردم ، اما از اینکه این بازی چگونه ماهیت اجتناب ناپذیر و  وحشتناک خود را  نشان می دهد ، بسیار راضی هستم.

TheXboxHub - 90

Medium در Xbox همان بازی است که طرفداران منتظر آن بوده اند. یک بازی نسل بعدی لذت تاریکی و  ترسناک ، اشتها آور بصری با یک داستان جذاب ، یکی از مواردی است که اگر از طرفداران ترس و وحشت روانشناختی هستید ، آن را از دست ندهید.

مهمتر از همه ، این مانند تجربه ای احساس می شود که بخشی از قدرت های سری X را نشان می دهد و احتمالاً بعنوان یک عنوان معیار رو به جلو عمل می کند ، مخصوصاً اگر چند مورد فنی باقی مانده برطرف شود.

TrueGaming - 85

داستان Medium ممکن است بهترین باشد که من در یک بازی ترسناک تجربه کرده ام ، نحوه درهم آمیختن و بهم پیوستگی همه چیز چشمگیر است ، همچنین پازل های تحریک کننده ذهن و غوطه ور جهان آن بی نظیر است.

Windows Central - 80

The Medium یکی از جذاب ترین بازی های ترسناک است که من تاکنون بازی کرده ام. محیط های با طراحی با جزئیات، شخصیت های جذاب و موقعیت منحصر به فردش، تحربه را برای طرفداران ترسناک روانشناختی ضروری ساخته است.

IGN - 80

The Medium

با درخشش چشمگیر و کاملاً ملموس ، The Medium یک ماجراجویی ترسناک روانشناختی است که بسیار هیجان انگیز است و به هیچ وجه خسته کننده نیست.

Eurogamer Italy - 80

Medium اثبات دیگری از استعداد تیم Bloober در ایجاد کابوس های دیجیتالی معتبر است. از نظر گیم پلی بازی الهام گرفته از آثار کلاسیک گذشته است بدون اینکه از اثر شخصی خود دست بکشد و داستان نیز به خوبی نوشته شده است. کارگردانی هنری ، مهم ترین رکن آن است.

PC Gamer - 92

یک بازی ترسناک سوم شخص که با بهترین نویسندگی و کارگردانی ممکن در این سبک جزو بهترین ها می شود.

Gamers Heroes - 95

تیم بلوبر مدتهاست که خود را به عنوان منبع سازنده تجربیات ترسناک ابتکاری تثبیت کرده است ، اما پشت سر گذاشتن این تجربه دشوار خواهد بود. Medium یک نگاه ترسناک و نگران کننده از تاریک ترین گودهای رفتاری انسان است که در یک دنیای بازی غوطه ور و زیبا به چشم می خورد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *