۰

اسکین ها و هیرو های جدید فورتنایت…

اسکین های فورتنایت

اسکین های فورتنایت در این چند وقت اخیر بروزرسانی های جدیدی را به خود دیده است واین نشان از تلاش های مداوم اپیک گیمز برای تکراری نشدن شکل بازی است.

حال دو اسکین جدید توسط لیکر ها لو رفته است که در ادامه به آنها می پردازیم:

لارا کرافت :

یک دیتاماینر Fortnite به نام Mang0e_ recently به‌تازگی متوجه مواردی شده است که احتمالا خبر از شخصیت‌های جدید فورتنایت می‌دهد.

درواقع اسکین کراس‌آور درنظر گرفته شده برای فورتنایت با اسم رمز تایفون رمز گذاری شده است. همچنین به‌نظر می‌رسد شاهد افکت‌های مخصوصی هم برای این اسکین خواهیم بود.

در همین حال حساب کاربری Tomb Raider در صفحه رسمی خود در توییتر عکسی را منتشر کرد که به نظر بی دلیل گذاشته نشده است ، زیرا در این عکس همینطور که در زیر مشاهده می کنید ، نماد چکش ( پیک اکس ) فورتنایت آورده شده است و ممکن است اشاره به اسکین بعدی این بازی باشد.

ترمیناتور - سارا کانر

در یک تیزر کوتاه و تازه منتشر شده از فورتنایت ،  صدایی پخش می شود که خبر از آمدن یک ماشین بی رحم و محافظ آینده می دهد!

صداپیشه می گوید : ( اتفاقی ناگهانی ، سفر در زمان ، پارادوکس ها …!)؛ بله این دقیقا با کاراکتر های مورد نظر تناسب دارد.

مردم حدس می زنند که ترمیناتور و سارا کانر در مسیر آمدت به فورتنایت هستند، اما فعلا هنوز یک شایعه بیشتر نیست.

البته این اولین بار نیست که شاهد خبر آمدن اسکین سری ترمیناتور در بازی ها هستیم ، زیرا بازی Gears 5 با انتشار آپدیتی ، پک Dark Fate را به بازی اضافه کرد که در آن اسکین های سارا کانر و T-800 Endoskeleton وجود داشت.

اسکین های فورتنایت به طور مداوم در حال بروزرسانی است و همینطور در چند وقت اخیر شاهد کراس اوور های زیادی از شخصیت های مانند : Master Chief ، Kratos و همینطور کاراکتر Predator که به تازگی به این بازی اضافه شده است بودیم.

 

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *