۰

Predator در فورتنایت…!

Predator

Fortnite اخیراً یک رویداد کراس اوور Predator را با چند چالش مقدماتی آغاز کرد و اکنون با معرفی خود هیولا ، این رویداد کاملاً در حال جابجایی است. یکی از آخرین تسک ها در Fortnite ، کشتن شکارچی است و همچنین اکنون می توانید اسکین Predator را به عنوان بخشی از Battle Pass دریافت کنید.

به یاد دارید هفته گذشته چالش Mysterious Pod در کجا قرار داشت ؟!

Predator را می توانید در نزدیکی منطقه Stealthy Stronghold پیدا کنید. هنگامی که او را پیدا کردید ، باید او را بکشید تا در صورت داشتن Battle Pass ، قفل Predator را باز کنید. مکان Mysterious Pod روی نقشه زیر مشخص شده است ، بنابراین مکان خوبی برای شروع است.

این شکارچی می تواند دشمن خطرناکی باشد ، و این واقعیت بدتر می شود زمانی که او در منطقه محاصره شده ی Stealthy Stronghold باشد و می تواند به طور موقت نامرئی شود.

سعی کنید او را از دور بکشید ، زیرا صدمه ای که از نزدیک خواهید دید می تواند مرگ را خیلی سریع برای شما به ارمغان بیاورد.

با کشتن شکارچی قفل دستگاه Cloaking Predator را در Fortnite باز می کنید ، که به طور خلاصه همان توانایی نامرئی بودن شکارچی را در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از آن کاملاً نامرئی نخواهید شد ، بنابراین هنوز می توانید توسط سایر بازیکنان مشاهده شوید. با این حال ، این باعث می شود شما در نبردها کمتر  مورد هدف قرار بگیرید. اگر Battle Pass را داشته باشید ، قفل اسکین Predator را نیز باز خواهید کرد.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *