۰

موبایل گیمینگ پرطرفدار تر از کنسول های گیمینگ و PC …!

موبایل گیمینگ

گروه NPD گزارش جدیدی را منتشر کرده است که جزئیات مربوط به میزان رشد صنعت بازی های ویدیویی در ایالات متحده و کانادا در سال ۲۰۲۰ مخصوص بازی های موبایل را شرح می دهد.

NPD گفت: ۳۰۳.۷ میلیون نفر در ایالات متحده و کانادا وجود دارند که خود را به عنوان کاربر تلفن همراه به حساب می آورند و ۲۳۸.۷ میلیون نفر از آنها “فعال” در زمینه گیمینگ هستند. این نشان دهنده افزایش ۱۲ درصدی تعداد گیمرهای فعال تلفن همراه نسبت سال سال ۲۰۱۹ است.

همانطور که در بازار کنسول های خانگی و  رایانه های شخصی وجود دارد ، در طی سال ۲۰۲۰ نیز به دلیل همه گیری COVID-19 که باعث شده مردم به بازی های بیشتری بپردازند ، رشد چشمگیری در رشد بازی های موبایل وجود داشته است.

در این گزارش آمده است: “بازیکنان بیش از هر زمان دیگری مشغول به فعالیت هستند ، به طور متوسط تعداد ساعاتی در هفته که به بازی با تلفن های هوشمند یا تبلت می پردازند از شش ساعت در هفته در سال ۲۰۱۹ به هشت ساعت در هفته در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است.”

 

۳۵٪ از گیمرهای تلفن همراه در ایالات متحده و کانادا اظهار داشتند که این محدودیت های COVID-19 است که آنها را تحریک می کند تا در سال ۲۰۲۰ بازی های بیشتری را بر روی تلفن های خود انجام دهند.

همه گروه های سنی از نظر تعداد کل بازیکنان موبایل، رشد چشمگیری را گزارش کرده اند. پلیر های ۴۵ سال و بالاتر نسبت به سال ۲۰۱۹،  ۱۷٪ افزایش داشته است ، در حالی که گروه سنی ۲۵-۴۴ سال ۱۳٪ افزایش در کل کاربران را نشان داد.

Mat Piscatella از NPD گفت: “موبایل محبوب ترین پلتفرم در صنعت بازی های ویدیویی است که جذابیت آن در همه گروه های سنی بیشتر است.” “قدرت آن نه تنها از قابلیت دسترسی و در دسترس بودن  همیشگی آن ، بلکه همچنین از تنوع باورنکردنی عناوین موبایل نیز است.

از بازی های همیشه فعال مانند: Candy Crush Saga ، Pokemon Go و Clash of Clans ، تا بازی های جدیدتر مانند Call of Duty: Mobile ، و Among US ، رشد بازی های موبایل مطمئناً در آینده نیز ادامه خواهد یافت. “

هر ژانر بازی موبایل در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ از رشد درآمد برخوردار بوده است. بهترین دسته های پول ساز شامل معما ، مهارت و شانس و استراتژی بوده که در مجموع ۵۵٪ کل درآمد بازی های موبایل را تشکیل می دهند.

“قوی ترین” رشد از نظر درآمد برای بازی های موبایل از دسته های مهارت و شانس ، RPG و روایت ، پازل ، شبیه سازی و اکشن و مبارزه حاصل شده است.

برای این گزارش ، NPD با Sensor Tower کار کرد و یک نظرسنجی از ۵۰۰۰ گیمر “فعال” موبایل در ایالات متحده و کانادا انجام داد که از ۲ سال به بالا بودند.

در کنترل امجی بخوانید :

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *