اطلاعات فصل ۸ بازی Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends Season 8: Mayhem رسماً از ۲ فوریه آغاز می شود و تعداد زیادی محتوای جدید به این بازی بتل رویال اضافه می شود. طبق معمول ، بازیکنان می توانند  اضافه شدن یک شخصیت کاملاً جدید را انتظار داشته باشند و همچنین سلاح ها ونقشه بازی نیز تغییر می کند.

شخصیت جدید فصل ۸ فیوز نام دارد، مردی آرام و با علاقه زیاد به مواد منفجره. همانطور که در یک تریلر کاملاً جدید این بازی دیده می شود ، فیوز زندگی پر فراز و نشیبی داشته است که منجر به اضافه شدن او به بازی های Apex می شود. فیوز – که نام اصلی او والی است – در سالوو بزرگ شد و در تمام دوران کودکی ، نوجوانی و زندگی بزرگسالان در کنار بهترین دوست خود برای آزادی سیاره خود می جنگید.

با این حال ، والی از هدف آنها ناامید شد ، در عوض به دنیال علاقه واقعی خود در (قفس استخوان) رفت ، و اینکار باعث ایجاد اختلاف بین دو دوست شد.

سرانجام ، اعتبار والی در این عرصه برای او بلیط خارج شدن از این جهان و برای پیوستن به بازی Apex را به ارمغان آورد.

او امیدوار بود که همه چیز را با دوستش در میان بگذارد ، اما او با عصبانیت او را منفجر کرد !  کاملاً واقعی ، با نارنجک واقعی بازوی او را از جا کند.

این دو دوست با شرایطی بسیار بد از هم جدا شدند و والی از دوستش خواست که قبل از رفتنش بازوی کنده شده اش را برایش بیندازد تا بتواند تحت مراقبت های پزشکی آن را ترمیم کند.

فصل ۸ همچنین ۳۰-۳۰ Repeater ، یک تفنگ با اهرم را اضافه می کند. علاوه بر این ، Kings Canyon  بعد از حذف آن در آغاز فصل ۷ ، با ظاهری کاملاً جدید ، که شامل پارکینگ The Mirage Voyage نیز میشود که در محلی است که Skull Town قبلاً در آن وجود داشت ، باز می گردد.

در کنترل امجی بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *