۰

آپدیت بزرگ ۱.۱.۱ بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

assassins

یوبیسافت امروز یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرده که با استفاده از آن قسمت اعظمی از باگ‌ها و مشکلات فنی بازی رفع می‌شود. به نقل از گیم اسپات، آپدیت ۱.۱.۱ هم‌اکنون روی پی سی و کنسول‌ها در دسترس قرار دارد و باگ‌های گرافیکی و مشکلات فنی در عملکرد، گیم پلی و پشتیبانی از Connect Achievements یوبیسافت را برطرف می‌کند.

 

valhalla

این آپدیت روی ایکس باکس وان ۶.۶ گیگابایت، ایکس باکس سری ایکس/ اس ۷.۵ گیگابایت و پی سی هم حدود ۶.۵ گیگابایت حجم دارد. گرچه این عدد روی کنسول‌های سونی به میزان قابل توجهی کاهش یافته و دارندگان پلی استیشن۴ به ۳ گیگابایت و دارندگان پلی استیشن ۵ نیز تنها به ۲ گیگابایت دانلود احتیاج دارند.

نگاهی به ۵ نسخه برتر سری بازی Assassin’s Creed بر اساس نمره منتقدین!

در میان بهبودهای متنوعی که در این آپدیت وجود دارد، بازیکنان می‌توانند منتظر برطرف شدن مشکل خیلی از مراحل اصلی و Eventهای بازی باشند که به درستی پیش نمی‌رفتند و گاهی مجبور بودیم یک مرحله را دوباره از ابتدا لود کنیم. همچنین وضعیت یک سری از تکسچرهای گرافیکی خراب در سرتاسر بازی هم خیلی بهتر شده و آن قایق معلق در هوا در Vindland نیز اکنون از قانون جاذبه پیروی می‌کند!

علاوه بر تمام موارد ذکر شده، رفتارهای NPCها به‌شدت واقع‌گرایانه‌تر شده است؛ به عنوان مثال شما دیگر نمی‌توانید با پرتاب اجساد به سمت افراد آن‌ها را بکشید یا اینکه اگر یکی از نگهبانان را با استفاده از Oil Jars بسوزانید، بقیه حسابی عصبانی و خشن‌تر به سمت شما حمله‌ور می‌شوند.

 

بازی Assassins creed Valhalla

بازی Assassins creed Valhalla

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *