۰

استودیو Bandai Namco گران ترین بازی این شرکت را خواهد ساخت

Bandai Namco

کاتسو هیرو هارادا ، که بیشتر بخاطر کار در سری بازی  مبارزه ای Tekken شناخته می شود ، در حال توسعه پروژه جدیدی در Bandai Namco است که ممکن است بالاترین بودجه توسعه در تاریخ شرکت را داشته باشد.

هارادا که در حال حاضر به عنوان مدیر کل ، کارگردان و تهیه کننده Bandai Namco فعالیت می کند ، اخیراً در جریان رویداد پخش مستقیم “Piro Live! New Year’s Eve Special 2021” به پروژه جدیدی اشاره کرد. ولی او هیچ چیز خاصی در مورد این بازی فاش نکرد ، جدا از اینکه این یک بازی جنگی نیست ، هارادا ابراز تعجب کرد که شرکتهای بالاتر، پروژه ای در این مقیاس را تصویب کردند.

Game

هارادا در جریان این رویداد گفت: “خوب ، صادقانه فکر می کنم این ممکن است پرهزینه ترین پروژه توسعه در تاریخ Bandai Namco باشد.” این پروژه، تصویب شده است ، فقط به دلیل ویروس کرونا ، ما واقعاً نتوانسته ایم آن را به درستی شروع کنیم. “

دارک سولز

 اینکه چه زمانی در مورد این پروژه جدید اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد در حال حاضر مشخص نیست. همانطور که این بازی جدید چقدر گران است؟ شایان ذکر است ، طبق تحقیقات شرکت  Bandai Namco ، Newzoo  سومین سازنده بازی های ویدیویی در ژاپن است که تنها پشت سر Sony و Nintendo قرار دارد. در حال حاضر مجموعه هایی مانند Dark Souls ، Smash Bros. ، Tekken و Soul Calibur را تولید و یا منتشر می کند.  همچنین ناشر Elden Ring ، بازی بعدی FromSoftware و برنده بازی “Most Anticipated” در جوایز بازی ۲۰۲۰ است.

تیکن

علاوه بر این ، Harada فاش کرد که جدا از این پروژه جدید ، او در حال کار بر روی بازی های جدیدی است که بازی های مبارزه ای نیستند. وی همچنین افزود که فکر می کند در آینده روی یک سری بازی های جنگنده کار کند که Tekken نباشد. در گذشته ، هارادا به عنوان تهیه کننده بازی های مبارزه ای پوکمن Pokkén Tournament و Pokkén Tournament DX ،  شناخته شده است که به ترتیب در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ منتشر شدند. او همچنین Tekken 7 را کارگردانی کرد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *