۰

بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ ما را در قرنطینه نگه داشتند

نقش بازی ها در قرنطینه

در سال میلادی که گذشت ، همه مردم جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به قرنطینه کردن خود بودند تا در سلامت بمانند؛ اما خانه ماندن به این معنا نبود که فقط به دیوار ها و سقف خانه خود نگاه کنند ، در میان بازی های کامپیوتری نقش خود را به نحو عالی انجام دادند و باعث شدند تعداد زیادی از مردم در پشت کامپیوتر های خود بمانند!

و همین امر باعث شد که صنعت گیم و سرگرمی در سال ۲۰۲۰ رکورد شکنی کند و به موفق ترین و پر درامد ترین صنعت سال تبدیل شود و حتی از صنعت فیلم و سینما پیشی بگیرد.

انیمال کراسینگ

چند هفته بعد از قرنطینه ، Animal Crossing: New Horizons راه اندازی شد و این چیزی بود که بسیاری از ما در زندگی خود به آن احتیاج داشتیم . چیزی که در این بازی معلوم است این است که شما در حال ساخت دنیای خود هستید – مکانی امن که COVID-19 در آن وجود ندارد . تنها هدف شما مراقبت از آواتار و ساکنان دیگر از طریق رشد جزیره خود به چیزی بهتر است. بهتر از این ، شما می توانید دوستان واقعی خود را به جزیره خود دعوت کنید تا در کنار هم باشید و خاطره بسازید. تماشای منفجر شدن شبکه های اجتماعی با داستان های دل انگیز و احمقانه در مورد Animal Crossing یک نقطه روشن در یک سال تاریک بود ، و نشان می داد که این بازی در گردهم آوردن مردم چقدر قدرتمند است.

fall guys

بازی بعدی که بعد از Animal Crossing منتشر شد ، Fall Guys بود که با آمادن آن شور و شوق زیادی در بین مردم به وجود آورد . بازی که کاراکتر هایش بسیار با مزه و جذاب هستند و همینطور صدای های خنده دار آنها باعث خنده بازیکنان می شد. همینطور حس رقابتی که ایجاد می کرد بسیار جالب و جذاب بود ، زیرا که شما باید از بین ۶۰ بازیکن نفر اول می شدید و تاج را بر روی سر خود قرار می دادید.

among us

بازی Among Us یکی از بهترین و پر سر وصدا ترین بازی های سال ۲۰۲۰ بود که در قرنطینه کردن مردم نقش زیادی داشت و  توانست رکورد پر دانلود ترین وپر فروش ترین و همینطور ترند ترین گوگل را به اسم خود ثبت کند و جایزه های زیادی را نیز کسب کند !

این بازی یک سرگرمی عالی برای کنار هم بودن دوستان از راه دور است و همینطور شور وهیجان خاصی را به شما منتقل می کند و بیشتر این حس برای فکر کردن به دروغ های احمقانه ایست که در حال ساخت آنها در مغز خود هستید تا با مطرح کردن آن خود را بی گناه نشان دهید!

و در آخر اگر به جز خندیدن به دنیال چیز های هیجان انگیز تر وتسرناک تر هستید حتما بازی Phasmophobia را تجربه کنید ، بازی که در آن به صورت چهار نفره به دتبال شکار و شناسایی ارواح و جن ها هستید. این بازی را می توان به عنوان یکی از بهترین بازی های چند نفره سال ۲۰۲۰ شناخت.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *