۰

بعضی از هنرمندان عرصه موسیقی یا سینما کسانی بودند که در طول زندگی شان بارها مرگشان را پیش بینی کردند…

جان لنون (john lennon): جان لنون به طور خاصی به مرگش اشاره کرد.ولی که قرار بود در یک موزیک خوانندگی بکند یک تغییر کوچک در متن آهنگ انجام داد . او متن را به این صورت تغیر داد که خورشید قبل ازطلوع غروب میکند. لنون در همان سال کشته شد. قبل از آنکه این موزیک منتشر شود.

توپاک شکور (۲pac shakur): وی که در یکی از آهنگ هایش به طور واضح اعلام کرده بود که با تیر کشته خواهد شد و به قول خودش حتی در قبرستان هم اورا پیدا نمیکنند هنگامی که از وی پرسیدند مرگ خودت را چند سال دیگر میبینی اظهار کرد که ممکن از این اتفاق در ۳ سال آینده بیوفتد. درست بعد از سه سال توپاک به همان صورت که گفته بود کشته شد.

کورت کوبین (kurt cabain): کورت کوبین از ۱۴ سالگی آرزو داشت یک سوپراستار شود و ثروت مند و هنگامی که همه دنیا عاشق وی شدند خودش را بکشد. و همین کار را نیز کرد!

جیم هیلویگ یا همان (ultimate warrior) کشتی کج کار حرفه ای wwe: او در آخرین شب حضورش در raw اعلام کرد که آخرین ضربان قلبش را حس میکند و درست بعد از خروجش از رینگ و چند ساعت بعد قلبش ایست کرد و از دنیا رفت.

باب مارلی ( bon marley): او همیشه عاشق die young یا جوان بمیر بود. اظهار داشت در ۳۶ سالگی خواهد مرد و دقیقا در ۳۶ سالگی از دنیا رفت.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *