مدت زمان زیادی تا انتشار بازی Assassin’s Creed Infinity باقی مانده است

Assassin’s Creed Infinity

مدت زمان زیادی تا انتشار بازی Assassin’s Creed Infinity باقی مانده است.

آقای جیسون شرایر، یکی از دست اندرکاران نشریه‌ی بلومبرگ، طی پاسخی به سوالات طرفداران در توییتر، مدعی شد که تا انتشار Assassin’s Creed Infinity ، حداقل سه سال باقی مانده و بازی در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. از همین رو، اطلاعات خاصی در خصوص بازی منتشر نشده است.

یوبیسافت با انتشار جزییاتی پروژه‌ی Assassin’s Creed Infinity را به صورت عمومی تایید کرد به گفته‌ی یوبیسافت ساختار جدید فرنچایز اساسینز کرید که به صورت بین استودیویی میان کبک و مونترآل در حال ایجاد است تاثیر مهمی بر آینده‌ی این فرنچایز خواهد گذاشت که شامل پروژه‌ی Assassin’s Creed Infinity نیز می‌شود.

رهبری توسعه‌ی این ساختار جدید بین استودیویی بر عهده‌ی تهیه‌کننده‌ی اجرایی فرنچایز اسسینز کرید، آقای Marc-Alexis Côté است و آقای Étienne Allonier، مدیر برند این مجموعه در ده سال گذشته نیز او را همراهی خواهد کرد. کارگردانان ایده‌پردازِ AC Infinity آقای Jonathan Dumont، از کارگردانان Syndicate و Odyssey و آقای Clint Hocking، نمایشنامه‌نویس بازی اول اسپلینتر سل، کارگردان ایده‌پرداز Splinter Cell: Chaos Theory، Far Cry 2 و Watch Dogs: Legion هستند.

یوبیسافت در بیانیه‌ی خود اشاره‌ای به جزییات گزارش بلومبرگ درباره‌ی ماهیت این پروژه اعم از پشتیبانی مستمر یا لایو سرویس بودن آن نکرده است. در آینده اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *