۰

بازی Apex Legends Mobile رسما توسط EA معرفی شد

Apex Legends Mobile

EA به طور رسمی Apex Legends Mobile را همراه با اعلام اینکه این گیم اولین تست های بتا منطقه ای را در اواخر این ماه آغاز می کند ، معرفی کرد.

مدیر بازی Chad Grenier اخبار را در یک وبلاگ به اشتراک گذاشت و تأیید کرد که Apex Legends Mobile نسخه جدیدی از بازی است که “مخصوص صفحه های لمسی طراحی شده است ، با کنترل های ساده و بهینه سازی های مدبرانه که منجر به پیشرفته ترین بتل رویال موجود در تلفن های هوشمند خواهد شد.

Apex Legends Mobile

تست های بتا منطقه ای با “چند هزار بازیکن در هند و فیلیپین” آغاز می شود و تیم در طول سال آن را برای بازیکنان بیشتری ارائه می دهد.

نسخه بتا فقط در تلفن های Android آغاز می شود ، اما پشتیبانی از iOS برنامه ریزی شده است. هنگامی که تست ها تمام شدند و بازی  “آماده گسترده تر شدن” شد، EA صفحه ای را راه اندازی می کند که به بازیکنان امکان می دهد که برای امکانات بیشتر در بازی پیش ثبت نام کند .

از آنجا که Apex Legends Mobile به عنوان یک بازی جدید در حال طراحی است ، این بازی کراس پلی با نسخه های دیگر بازی را نخواهد داشت ، اما رایگان خواهد بود. همچنین دارای Battle Pass و آیتم های قابل جمع آوری خواهد بود.

Apex Legends Mobile

اندرو ویلسون ، مدیرعامل EA قبلاً در چت EA Fireside بحث کرده بود که Apex Legends Mobile برای راه اندازی در سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است و اگرچه کمی تأخیر دارد ، هواداران Apex Legends به زودی روش جدیدی برای بازی بتل رویال دارند.

EA همچنین تأیید کرد که توسعه Apex Legends Mobile توسط یک تیم اختصاصی در Respawn با همکاری “تیم Apex Legends و سایر شرکا” هدایت می شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *