۰

ساخت سریال Lord Of The Rings آمازون ، ۴۶۵ میلیون دلار هزینه برده است

سریال Lord Of The Rings

هزینه تولید اولین فصل سریال Lord Of The Rings مورد انتظار آمازون حدود ۴۶۵ میلیون دلار خواهد بود. این خبر از طریق هالیوود ریپورتر منتشر می شود که بیان می کند هزینه باورنکردنی فصل ۱ را تأیید کرده است. این سریال در حال حاضر در نیوزیلند در حال فیلمبرداری است. هزینه این فصل در ابتدا توسط استوارت نش ، وزیر توسعه اقتصادی و گردشگری این کشور اعلام شد و وی با اشاره به هزینه دلار نیوزلند گفت: “آمازون قرار است حدود ۶۵۰ میلیون دلار فقط در فصل ۱ هزینه کند.” در حالی که آمازون در این مورد توضیحی نداده است ، THR این رقم را صحیح آن را تأیید کرده است.

این مبلغ به طور قابل توجهی بالاتر از ۵۰۰ میلیون دلار است که در ابتدا هزینه دو فصل اول گزارش شده بود و آن را به گرانترین سریال ساخته شده تبدیل خواهد کرد. با این حال ، آمازون تخفیف مالیاتی قابل توجهی به ارزش ۱۱۴ میلیون دلار دریافت خواهد کرد. این بدان معناست که دولت نیوزیلند در واقع به تولید سریال ( یارانه ) می دهد ، اما اشتغال و گردشگری بالقوه ایجاد شده قابل توجه است. سریال Lord of the Rings هنوز عنوان تأیید شده یا تاریخ اکرانی ندارد. در حالی که جزئیات داستان در حال حاضر تحت پوشش است ، ما می دانیم که این فیلم در عصر دوم تنظیم می شود ، که مدتها قبل از وقایع هابیت و ارباب حلقه ها است. آمازون یک خلاصه داستان منتشر کرده است ، اما هیچ جزئیات جدیدی را فاش نکرده است.

سریال Lord Of The Rings
سریال Lord Of The Rings

از بازیگران این فیلم می توان به روبرتو آرامایو ، مورفید کلارک ، اووین آرتور و اسماعیل کروز کردوا اشاره کرد. در ماه مارس ، تام باج فاش كرد كه این نمایش را ترك كرده است و اظهار داشت كه آمازون “تصمیم گرفته است با شخصیتی كه من به تصویر می كشید ، به مسیر دیگری برود.”

سریال Lord Of The Rings سریال Lord Of The Rings

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *