۱

Spider-Man: No Way Home : آلفرد مولینا درباره برگشتش به عنوان دکتر اختاپوس می گوید

Spider-Man: No Way Home

آلفرد مولینا قرار است نقش خود را به عنوان دکتر اوتو اوکتاویوس یا دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man: No Way Home تکرار کند. و در حالی که بازیگران مارول به طور معمول به یک رمز و راز دقیق محرمانه ملزم هستند ، به نظر می رسد مولینا از به اشتراک گذاشتن تجربه خود در اولین کار در MCU بیش از حد خوشحال است. Spider-Man: No Way Home

مولینا در صحبت با ورایتی برای حضور در Promising Young Woman نامزد اسکار ، اطلاعات زیادی را لو داد که چگونه در نقش Doc-Ock بازگشت ، نقشی که در مرد عنکبوتی ۲ ساخته Sam Raimi در  ۲۰۰۴ محبوب کرد.

Spider-Man: No Way Home

مولینا در مصاحبه می گوید ، بسیار جالب بود که پس از ۱۷ سال به همان نقش بازگردم .

مولینا با جون واتس کارگردان No Way Home در مورد چگونگی بازگشت اکتاویوس پس از مرگ ظاهرا در مرد عنکبوتی ۲ صحبت کرد و به او گفته شد که “در این جهان هیچ کس واقعاً نمی میرد”. کارگردان همچنین ظاهراً در همان اوایل به مولینا گفته است که “هیچ راهی به خانه” همان جایی که داستان اکتاویوس متوقف شده است ، از “آن لحظه” در رودخانه ، شروع نخواهد کرد. احتمالاً در جایی که Doc-Ock خود را فدا می کند تا ماشین انرژی خود را غرق کند شروع می شود.

در مورد نگرانی مولینا در مورد سن او ، واتس به بازیگر گفت که ببیند مارول برای رابرت داونی جونیور و ساموئل ال جکسون وقتی در فیلم های قبلی مارول پیر شدند ، چه کاری انجام داد. اما مولینا هنوز نگرانی هایی داشت.

“آنها چهره رابرت دنیرو را در فیلم Irish Man جوانتر كردند و لی وقتی که او مبارزه می کرد مانند یک پیر مرد مبارزه می کرد ، این نگران کننده است.

با این حال ، مولینا گفت که او به یاد می آورد که حتی هنگام فیلمبرداری از مرد عنکبوتی ۲ ، بدلکارها کنترل بازوهای مکانیکی او را انجام می دادند (که البته این کارها عملی بودند نه CGI). مولینا می گوید: “بازوها قتل ، خرد کردن و شکستن را انجام می دهند.” در تمام مدت بازیگر می تواند عقب بایستد و به طرز تهدیدآمیزی خیره شود.

مولینا تنها بازیگری نیست که برای فیلم Spider-Man: No Way Home بازگشت. جیمی فاکس نقش خود را به عنوان الکترو از یک دنیای مرد عنکبوتی دیگر ، The Amazing Spider-Man 2 تکرار خواهد کرد. این باعث شده است که گمانه زنی در مورد سومین فیلم Spider-Man با همکاری دو بازیگر دیگر Tobey Maguire ، Andrew Garfield روبرو باشیم. اگرچه هالند گزارش ها درباره حضور دیگر بازیگران مرد عنکبوتی در فیلم را تکذیب می کند.

Spider-Man: No Way Home Spider-Man: No Way Home Spider-Man: No Way Home Spider-Man: No Way Home

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. hamed گفت:

    به به توبی مگویرا هم برگرده عالی میشه