۰

تام‌ هندرسون: منتظر عرضه Battlefield جدید روی کنسول های نسل هشتم نباشید

عرضه Battlefield جدید

تام‌ هندرسون: منتظر عرضه Battlefield جدید روی کنسول های نسل هشتم نباشید.

تام هندرسون، فعال شناخته شده صنعت گیم گفته که به با توجه به تکنولوژی های جدید به کار رفته در نسخه جدید Battlefield انتشار آن روی کنسول های نسل هشتم تا حدی غیر ممکن به نظر می‌رسد همچنین تام هندرسون با انتشار این کانسپت گفت، تریلر معرفی بازی Battlefield 6 که احتمالا در ماه می منتشر می‌شود، شامل نمایش نقشه‌ی یک جزیره‌ی بیابانی خواهد بود، همچنین به گفته‌ی وی، در این نسخه شاهد بلایای طبیعی در بخش آب‌وهوا هستیم. ظاهراً تریلر معرفی این بازی شامل نمایش طوفان و همچنین پرتاب یک موشک خواهد بود.

به صورت رسمی هم اعلام شد که:بازی جدید بتلفیلد در بهار برای عرضه در پاییز معرفی می‌شود و از تعداد بازیکنان بیشتری پشتیبانی خواهد کرد الکترونیک آرتس در طی نشست مالی اعلام کرد استودیو DICE در توسعه‌ی بازی بتلفیلد از برنامه جلوتر است و در بهار پیش رو شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. این بازی در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

آقای اندرو ویلسن، مدیرعامل شرکت EA در جلسه‌ی گزارش مالی این شرکت بیان کرد تجربه‌ی بعدی Battlefield بازگشتی تمام عیار به جنگ‌های نظامی خواهد بود. در ادامه او گفت این بازی از نهایت توان نسل جدید برای ارائه‌ی نبردهای گسترده با تعداد بیشتر بازیکنان استفاده خواهد کرد. وسعت نقشه‌ها در این عنوان بی‌سابقه خواهد بود و تمام المان‌هایی که بتلفیلد با آن شناخته می‌شود به سطح دیگری ارتقا خواهند یافت.

شخصی که پیشتر اطلاعاتی جزیی از بازی جدید بتلفیلد منتشر کرده بود، به تازگی اطلاعات جدیدی به اشتراک گذاشته است.

ابتدا از همه او باری دیگر بر روی نقشه‌هایی با هدف ظرفیت ۱۲۸ نفر تاکید کرد. در ادامه او مدعی شده است که این بازی علاوه بر رایانه‌های شخصی و کنسول‌های جدید پلی‌استیشن و اکس‌باکس برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود.

battlefield 6

عرضه Battlefield جدید

بتلفیلد

نکته‌ی حائز اهمیت این است که احتمالاً محدودیت‌هایی مانند فقدان میدان نبرد ۱۲۸ نفره برای کنسول‌های نسل هشتم وجود داشته باشد. البته او بیان کرده است که طرفداران نباید نگران محدود شدن بازی بدلیل میان نسلی بودن آن باشند چراکه نسخه‌ی نسل هشتمی بازی توسط تیم دیگری توسعه می‌یابد.

این نسخه با الهام‌گیری از Battlefield 3 در دوران مدرن جریان خواهد داشت و به نوعی یک سافت ریبوت برای مجموعه محسوب خواهد شد. پیشتر از سوی منابع دیگر نیز بیان شده بود که بازی جدید بتلفیلد به دوران مدرن بازمی‌گردد.

در نهایت او تاکید کرد که حالت بتل رویال در مقطعی در دست توسعه قرار داشته اما منابع او نمی‌توانند تایید کنند که آیا وجود این بخش قطعی است یا خیر. هرچند با توجه به وجود حالت ۱۲۸ نفره و موفقیت‌های رقبا انتظار وجود این بخش در بازی نهایی می‌رود.

need for speed

تاخیر بازی جدید Need for Speed برای بازی بعدی بتلفیلد | الکترونیک آرتس اعلام کرد زمان انتشار بازی جدید نید فور اسپید به مدت یک سال تاخیر خورده تا استودیو Criterion در توسعه‌ی بازی بعدی Battlefield مشارکت داشته باشد.

در ادامه بیان شد استودیو DICE LA به رهبری وینس زمپلا نیز بیش از یک سال است در توسعه‌ی بخش لایو سرویس بتلفیلد نقش دارند. EA قصد دارد تا از تمام منابع خود برای ارائه‌ی یک بتلفیلد عالی استفاده کند. این بازی نامه‌ای عاشقانه برای طرفداران توسط الکترونیک آرتس تلقی شده است.

در نهایت تایید شد که بازی جدید Need for Speed علاوه بر پی‌سی و کنسول‌های جدید، برای کنسول‌های نسل هشتم نیز منتشر خواهد شد. این بازی در ابتدا برای عرضه تا قبل از بهار ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود.

بازی جدید Battlefield در پاییز ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

عرضه Battlefield جدید

 

همچنین نسخه آلفا Battlefield 6 چند ماه زودتر از بازی، منتشر خواهد شد.

در یک پست وبلاگ جدید بر روی وب‌سایت الکترونیک آرتس، مدیر ارشد استودیوهای این شرکت یعنی لورا میل اعلام کرد که نسخه‌ی آلفا و آزمایشی عنوان Battlefield 6 قرار است زودتر از تصور هواداران منتشر گردد. در حالی که خانم میل به زمان انتشار مشخصی اشاره نکرد اما به هواداران اطمینان داد که اولین نسخه‌ی آلفای فنی بازی Battlefield 6 قرار است به نسبت نسخه‌های گذشته، زودتر عرضه شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *