۰

تریلر فیلم جدید زک اسنایدر به نام Army of the Dead

تریلر Army of the Dead

فیلم ارتش مردگان در پی شیوع ویروسی است که منجر به تبدیل شدن مردم به زامبی شده است و تقریبا کل لاس وگاس را فراگرفته است ، و به همین دلیل دور تا دور آن دیوار کشیده شده است تا این ویروس بیشتر از اینها پخش نشود. در این بین اسکات وارد ( دیوید باتیستا ) که قبلا یکی از قهرمانان جنگ با زامبی ها بوده است و اکنون در یک رستوران در آن طرف دیوارهای لاس وگاس زندگی می کند ، توسط Bly Tanaka (هیرویوکی سانادا) به یک ماموریت کشیده می شود که در آن باید همراه با یک تیم به آنطرف دیوار ها برود و در مدت ۳۲ ساعت ، قبل از اینکه دولت آن منطقه را با بمب اتم نابود کند ، یم گاوصندوق بزرگ حاوی ۲۰۰ میلیون دولار پول نقد را خالی کنند و به آنطرف منتقل کنند.

Army of the Dead

اما در این میان متوجه می شوند که زامبی های پشت دیوار بسیار باهوش تر ، قوی تر و همینطور سریع تر از قبل شده اند و کار را برای انها بسیار مشکل تر از آنچه که بود می کنند.

بازیگران این فیلم متشکل از Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Michael Cassidy, Richard Cetrone, و Garret Dillahunt هستند.

فیلم Army of the Dead در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ در شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.

Army of the Dead Army of the Dead Army of the Dead

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *