۰

آیا استودیو بلوپوینت در حال ساخت نسخه‌ جدید Silent Hill و ریمیک Metal Gear Solid است؟

ریمیک Metal Gear Solid

استودیو بلوپوینت در حال ساخت نسخه‌ جدید Silent Hill و ریمیک Metal Gear Solid است.

با توجه به گفته‌های یکی از اینسایدرهای ResetEra با نام KatharsisT، به‌نظر می‌رسد که با وجود واگذار شدن احتمالی امتیاز مجموعه‌های Metal Gear Solid و Silent Hill به شرکتی دیگر، همچنان استودیوی بلوپوینت در حال بازسازی چندین عنوان از مجموعه‌ی Metal Gear Solid است، اگر این شایعه‌ها را معتبر فرض کنیم، مجموعه‌ی Silent Hill نیز شرایط مشابهی دارد و همان‌طور که پیش‌تر شایعه شده بود، استودیوی بلوبر و یک استودیوی مطرح ژاپنی روند ساخت نسخه‌های جدید این بازی را از مدت‌ها پیش کلید زده‌اند.

ریمیک Metal Gear Solid

ریمیک Metal Gear Solid

در شایعه ای که قبلا عنوان شده بود بازی جدید سایلنت هیل توسط یک استودیو ژاپنی برجسته در دست توسعه قرار دارد و تابستان معرفی خواهد شد.

به گزارش منابع معتبر VGC بازی جدید Silent Hill که مدت‌هاست شایعه‌ی توسعه‌ی آن مطرح است، توسط یک سازنده‌ی برجسته‌ی ژاپنی در دست ساخت قرار دارد و قرار است تابستان پیش رو از آن رونمایی شود. پیشتر کونامی برای اجرای این پروژه به سمت استودیو Supermassive Games رفته بود اما این پروژه در آنجا کلید نخورد. منابع بیان کرده‌اند که بازی جدید ژاپنی سایلنت هیل نسبت به نسخه‌های پیشین متفاوت خواهد بود. پیشتر آقای آکیرا یامائوکا اشاره کرده بود در کنار بازی The Medium بر روی عنوان دیگری کار می‌کرده است که بسیاری از افراد منتظر آن هستند که در تابستان معرفی خواهد‌ شد.

کونامی مدت‌ها بود که با برعهده گذاشتن وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی‌هایش با استودیوهای خارجی مخالف بوده است اما با شکست اخیر جدیدترین عناوین Contra و Metal Gear Solid، این شرکت در نظر دارد تا علاوه بر بازی جدید Silent Hill ساخت بازی‌های جدیدی از Castlvania و Metal Gear Solid را به سازندگان خارجی محول کند. البته تا عرضه‌ی احتمالی این عناوین فاصله‌ی زیادی داریم.

پس از صحبت‌های اخیر رییس استودیو لهستانی Bloober درباره‌ی اینکه بیش از یک سال است در حال کار بر روی یک بازی ترسناک با یک ناشر مشهور هستند شایعاتی مبنی بر سایلنت هیل بودن این پروژه مطرح شد. منابع VGC نتوانسته‌اند این مورد را تایید کنند اما اگر واقعیت داشته باشد با شایعات گذشته درباره‌ی دو نسخه‌ی جدید و متفاوت برای ریبوت فرنچایز Silent Hill مطابقت خواهد داشت. بنابر شایعات گذشته به احتمال زیاد یکی از این بازی‌ها توسط سونی برای پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

نسخه‌ جدید Silent Hill
متال گیر

چندی پیش گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان می‌داد یک مجموعه‌ی بازسازی شده از سری Metal Gear Solid برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در حال توسعه بوده و احتمالا در آینده بر روی این پلتفرم نسل نهمی عرضه شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *