۰

استودیو Quantic Dream از پرونده‌ی حقوقی شکل گرفته علیه خود خلاص شد

استودیو Quantic Dream

استودیو Quantic Dream از پرونده‌ی حقوقی شکل گرفته علیه خود مبرا شد.

استودیو Quantic Dream بالأخره بعد از چندین سال موفق شد تا از پرونده‌ی حقوقی و شکایت شکل گرفته علیه خود، سربلند بیرون آید.

ماجرا از این قرار است که در سال ۲۰۱۸ سه نشریه با ملیت فرانسوی مقالاتی را علیه این استودیو به‌اشتراک گذاشتند. مفاد این مقالات شامل ذکر مواردی چون زیر فشار کاری شدید بودن اعضای استودیو، مدیریت بد و تبعیض می‌شد. این اتهامات به قدری جدی و راسخ بودند که کوانتیک دریم را در وضعیت بسیار آشفته‌ای قرار داده بودند.

خوشبختانه نهایتاً بعد از سپری شدن حدود سه سال از آن اتهامات، کوانتیک دریم پس از برگزاری چندین و چند جلسه‌ی دادگاه، موفق شد تا حکم نهایی دادگاه را به نفع خود به‌ثبت برساند.

این استودیو در این خصوص بیانیه‌ای هم به‌اشتراک گذاشته است که بخشی از آن به این شرح می‌باشد: «مدارکی وجود دارند دال بر اینکه تمام ماجرا زیر سر چند فرد بود که قصد داشتند به تصویر عمومی استودیو و کارکنان آن خدشه وارد کنند.

Quantic Dreams،
Yohan Cazaux،

همچنین کوانتیک دریمز استودیوی جدیدی در مونترال کانادا تاسیس کرد.

استودیو Quantic Dreams، سازنده‌ی آثاری همچون Heavy Rain اعلام کرد در مونترال کانادا استودیوی جدیدی با ریاست آقای Stéphane D’Astous برای همکاری بر روی یک پروژه جدید تاسیس کرده‌اند.

آقای D’Astous سابقه‌ی کار در یوبیسافت داشته و از موسسان استودیو Eidos Montreal، استودیو سازنده سری Deus Ex می‌باشد.همچنین Yohan Cazaux، طراح ارشد جدیدترین بازی اسسینز کرید با نام والهالا به عنوان کارگردان گیمپلی به این استودیو ملحق شده است.به گفته‌ی دیوید کِیج این دو استودیو مشغول کار بر روی یک پروژه‌ی جاه‌طلبانه‌ی معرفی نشده هستند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *