۰

تریلر دوم فیلم Cruella

Cruella

اکنون تریلر جدیدی از فیلم Cruella لایو اکشن دیزنی منتشر شده است که صحنه های بیشتری از اما استون را به عنوان یکی از معروف ترین کاراکتر های شرور دیزنی نشان می دهد. این تریلر کرولا را نشان می دهد که تهداد زیادی از سگ های سفید و سیاه را به امید تبدیل کردن آنها به کت می دزدد ، که یکی از شرورانه ترین کارهای او است.

این فیلم در دهه ۱۹۷۰ در لندن اتفاق می افتد و داستان اصلی آن مربوط به کرولا است. وقتی او را ملاقات می کنیم ، او Estella نام دارد ، اما بعد از اینکه شخصیت بارونا اما تامپسون کمی او را تحت تأثیر قرار داد ، دیوانه می شود و به فکر انتقام می افتد.

Cruella

در یک خط از توضیحات فیلم آمده است: “او با یک جفت سارق جوان دوست است که اشتهای او را برای شیطنت می دانند و با هم می توانند زندگی خود را در خیابان های لندن بسازند.”

کرولا توسط کریگ گیلسپی کارگردانی شده است که پیش از این فیلم I Tonya را با بازی مارگو رابی ساخته بود. گلن کلوز ، بازیگر کرولا در ۱۰۱ Dalmatians ، تهیه کننده اجرایی است.

این یک فیلم درباره مد است ، بنابراین طراحی لباس مهم است. به همین منظور ، دیزنی جنی بیوان را که برای فیلم Mad Max: Fury Road کار می کرد و برنده اسکار نیز شد را ، استخدام کرد تا لباس های کرولا را بسازد.

Cruella

مردم اظهار داشتند که به نظر می رسد Cruella از نظر کلی شبیه جوکر است ، اما استون و ژیلسپی معتقدند ارتباط بین این دو فیلم بسیار ناچیز است.

Cruella در تاریخ ۲۸ مه در سینما ها و دیزنی پلاس با Premier Access اکران می شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *