۰

عنوان Battlefield 6 ممکن است از همان روز عرضه در سرویس گیم پس قابل بازی باشد

عنوان Battlefield 6

عنوان Battlefield 6 ممکن است از همان روز عرضه در سرویس گیم پس قابل بازی باشد.

منبع معتبری به نام Shpeshal Ed در ویدئوی خود اظهار داشت که قرار است یک بازی بزرگ و AAA در سبک تیراندازی اول شخص در هنگام عرضه در دسترس کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس قرار گیرد. با توجه به توضیحات دیگری که توسط این شخص ارائه شد تنها بازی محتمل، نسخه‌ی بعدی سری Battlefield خواهد بود، اگر این خبر صحت داشته باشد دستاورد بزرگی برای مایکروسافت خواهد بود.

نقشه‌های عنوان Battlefield 6 با ظرفیت بیشتر از ۱۲۸ بازیکن طراحی شده‌اند | یکی از اشخاصی که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات بازی‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد دارد، بیان کرده است که DICE برای طراحی نقشه‌های بازی بعدی سری Battlefield حضور بیشتر از ۱۲۸ بازیکن را در نظر گفته است. البته حالت ۶۴ نفره‌ی ۳۲ در مقابل ۳۲ همچنان بخش معمول بازی باقی خواهد ماند.

در ادامه بیان شد پس از موفقیت اکتیویژن با وارزون، علاقه‌ی EA و DICE به سبک بتل‌رویال بیشتر شده است. هنوز حضور بخش بتل‌رویال در بازی بعدی بتلفیلد تایید نشده اما با این اوصاف این احتمال وجود دارد که یک بازی رایگان متمرکز بر بتل‌رویال از بتلفیلد را در آینده ببینیم.

الکترونیک آرتس تاکنون اطلاعات زیادی از بازی بتلفیلدِ سال آینده منتشر نکرده است. در نظر داشته باشید اطلاعات فوق تا زمان تایید رسمی از سوی سازندگان صحت قطعی ندارد.

بتلفید

عنوان Battlefield 6 در دوران مدرن جریان دارد و به صورت میان نسلی منتشر می‌شود.

شخصی که پیشتر اطلاعاتی جزیی از بازی جدید بتلفیلد منتشر کرده بود، به تازگی اطلاعات جدیدی به اشتراک گذاشته است.

ابتدا از همه او باری دیگر بر روی نقشه‌هایی با هدف ظرفیت ۱۲۸ نفر تاکید کرد. در ادامه او مدعی شده است که این بازی علاوه بر رایانه‌های شخصی و کنسول‌های جدید پلی‌استیشن و اکس‌باکس برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود.

نکته‌ی حائز اهمیت این است که احتمالاً محدودیت‌هایی مانند فقدان میدان نبرد ۱۲۸ نفره برای کنسول‌های نسل هشتم وجود داشته باشد. البته او بیان کرده است که طرفداران نباید نگران محدود شدن بازی بدلیل میان نسلی بودن آن باشند چراکه نسخه‌ی نسل هشتمی بازی توسط تیم دیگری توسعه می‌یابد.

این نسخه با الهام‌گیری از Battlefield 3 در دوران مدرن جریان خواهد داشت و به نوعی یک سافت ریبوت برای مجموعه محسوب خواهد شد. پیشتر از سوی منابع دیگر نیز بیان شده بود که بازی جدید بتلفیلد به دوران مدرن بازمی‌گردد.

در نهایت او تاکید کرد که حالت بتل رویال در مقطعی در دست توسعه قرار داشته اما منابع او نمی‌توانند تایید کنند که آیا وجود این بخش قطعی است یا خیر. هرچند با توجه به وجود حالت ۱۲۸ نفره و موفقیت‌های رقبا انتظار وجود این بخش در بازی نهایی می‌رود.

جف گراب، ژورنالیست وب‌سایت VentureBeat و اینسایدر صنعت بازی، اخیراً اشاره کرده است که بازی Battlefield 6 در ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) معرفی خواهد

گفته می‌شود بازی Battlefield 6 در دوران مدرن جریان دارد و شامل برخی‌ ویژگی‌های جدید خواهد بود. این بازی قرار است برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *