امسال قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI) روی ۲۰۰ میلیون دستگاه در دسترس قرار خواهد گرفت

هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI)

امسال قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI) روی ۲۰۰ میلیون دستگاه در دسترس قرار خواهد گرفت

در مراسم بزرگ آنپکد سامسونگ که امروز زودتر در پاریس برگزار شد، این شرکت از گوشی‌های هوشمند گلکسی زد فولد۶، گلکسی زد فلیپ۶، ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ۷، گلکسی واچ اولترا، هدفون‌های بی‌سیم گلکسی بادز۳ و گلکسی بادز۳ پرو رونمایی کرد و در نهایت جزئیات قیمت گلکسی رینگ را اعلام کرد.

همچنین رئیس بخش موبایل سامسونگ، آقای TM Roh، روی صحنه اعلام کرد که مجموعه ویژگی‌های هوش مصنوعی این شرکت (Galaxy AI) تا پایان امسال روی ۲۰۰ میلیون دستگاه در دسترس قرار خواهد گرفت.

بدیهی است که با خانواده گلکسی اس۲۴ که برای اولین بار از قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI) بهره‌مند شد، به این رقم حیرت‌انگیز خواهیم رسید. گوشی‌های تاشو‌ی جدید Fold6 و Flip6 که امروز معرفی شدند نیز از این ویژگی‌ها برخوردارند. اما این قابلیت از طریق به‌روزرسانی برای دستگاه‌های قدیمی‌تر سامسونگ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

سامسونگ چند ماه پیش به‌روزرسانی‌هایی را برای اضافه کردن قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ (Galaxy AI) به گوشی‌های رده‌بالای قدیمی سری S و گوشی‌های تاشوی خود ارائه کرد. در حالی که آقای TM Roh جزئیات خاصی در مورد دریافت این قابلیت توسط دیگر دستگاه‌ها ارائه نکرده است، اما به نظر می‌رسد این موضوع در صحبت‌های او تلویحا ذکر شده است.

بنابراین، اگر هنوز تردیدی دارید، سال ۲۰۲۴ قطعاً به عنوان سال هوش مصنوعی در کتاب‌های تاریخ ثبت خواهد شد. یا حداقل، سال هوش مصنوعی سامسونگ.

منبع: gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *