هرآنچه درباره انیمیشن شرک ۵ میدانیم

انیمیشن شرک 5

شرک ۵: هرچه باید درباره این انیمشن بدانید

کسی به یه روحیه‌افزا احتیاج داره؟ چون شاید بهترین خبری که امسال شنیدیم همینجاست… شرک ۵ رسما ساخته میشه. و نه، ما اصلا نمی‌تونیم هیجانمون رو کنترل کنیم. دیروز (۹ جولای)، بیش از ۲۳ سال بعد از اکران فیلم اصلی، اعلام شد که انتظار می‌ره فیلم جدیدی با حضور غول‌های دوست داشتنی و الاغ محبوبمون، در سال ۲۰۲۶ به سینماها بیاد.

اگر به اندازه‌ی ما برای بازگشت به باتلاق هیجان‌زده هستید، پس در اینجا هر آنچه را که درباره‌ی انیمیشن جدید شرک باید بدانید، آورده شده است.

شرک ۵ کی تایید شد؟

در تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۴، دریم‌ورکس تایید کرد که پنجمین فیلم شرک با عنوان ساده «شرک ۵» در حال ساخته شدن است.

آن‌ها در پست رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند: «نه خیلی خیلی دور… شرک ۵ با صداپیشگی مایک مایرز، ادی مورفی و کامرون دیاز در تاریخ ۱ جولای ۲۰۲۶ به سینماها می‌آید.»

با این حال، خبر ساخت این انیمیشن رسما توسط ادی مورفی (صداپیشه‌ی خر در این مجموعه) کمی زودتر، در اوایل سال جاری، منتشر شد. مورفی در ماه ژوئن به وبسایت کولایدر گفت که قبلا بخش‌های مربوط به خودش را برای انیمیشن جدید ضبط کرده است و همچنین فاش کرد که یک انیمیشن جداگانه با محوریت خر نیز در حال ساخت است.

«ما چند ماه پیش شروع به کار روی شرک ۵ کردیم. بخش اول را ضبط کردم و امسال کارمان را تمام می‌کنیم. شرک اکران خواهد شد و خر هم انیمیشن خودش را خواهد داشت.

دو فیلم جدید در دنیای شرک؟ ما کاملا آماده‌ایم!

بازیگران شرک ۵ چه کسانی هستند؟

خبرهای خوب به همین‌جا ختم نمی‌شود! سه بازیگر اصلی مجموعه، مایک مایرز، ادی مورفی و کامرون دیاز، همگی برای تکرار نقش‌های خود به عنوان شرک، خر و فیونا تایید شده‌اند. تا به حال، بازگشت آنتونیو باندراس به نقش گربه چکمه پوش تایید نشده است.

داستان شرک ۵ چه خواهد بود؟

آخرین فیلم شرک با عنوان «Shrek Forever After» که در سال ۲۰۱۰ اکران شد، شرک را در خوشبختی خانگی در کنار فیونا و سه قلوهایشان نشان می‌داد. با این حال، او فریب می‌خورد و با رامپل‌استیلتسکین شرور معامله می‌کند تا یک روز از کودکی‌اش را در ازای یک روز به عنوان یک غول واقعی به او بدهد. شرک ناخواسته روزی را که به دنیا آمده است، تسلیم می‌کند و بخش زیادی از فیلم در یک دنیای موازی می‌گذرد، جایی که شرک هرگز وجود نداشته است. در پایان فیلم، بوسه‌ای از فیونا همه چیز را نجات می‌دهد و همه چیز به حالت عادی بازمی‌گردد و شرک متوجه می‌شود که چقدر از زندگی عادی‌اش راضی است. با توجه به پایان فیلم چهارم، حدس زدن مسیر فیلم بعدی سخت است، زیرا هنوز چیزی فاش نشده است. آیا سه قلو بزرگ شده‌اند؟ آیا شرک و فیونا به زودی صاحب نوه خواهند شد؟

شرک ۵ چه زمانی اکران می‌شود؟

خودتان را آماده کنید، چون به طور رسمی تایید شده که شرک ۵ در تاریخ ۱ جولای ۲۰۲۶، ۲۵ سال پس از اکران انیمیشن اول، روی پرده سینماها خواهد رفت.

منبع: cosmopolitan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *