۱۰ تا از قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer کدامند؟

عوامل به هم پیوسته‌ی زیادی باعث افزایش سهمگین محبوبیت انیمه Demon Slayer در بین طرفداران انیمه شده است. با اینکه این اثر را می‌توان تا حدودی در ژانر shonen طبقه‌بندی کرد، اما داستان آن انحرافی قابل توجه از کلیشه‌های این ژانر دارد. Demon Slayer پر از شخصیت‌های متنوع و جذابی است که هر کدام به شیوه‌ی خاص خود به شکل‌دهی این دنیای گیرافتار کمک می‌کنند.

مقیاس‌بندی قدرت در روایت این انیمه به خاطر ریتم ثابتش به طور ویژه قابل توجه است؛ شخصیت‌ها به ندرت قدرت‌های اغراق‌آمیزی مانند آنچه در نمونه‌های محبوب دیگر ژانر shonen دیده می‌شود، به دست می‌آورند. به همین خاطر، مرتب کردن آن‌ها بر اساس قدرت به یک کار نسبتاً آسان تبدیل می‌شود، چون شخصیت‌ها تنها زمانی رشد را تجربه می‌کنند که با خط اصلی داستان مرتبط باشد.

اثر خالق هنرمند، Koyoharu Gotouge، بدون شک یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های انیمه‌ی shonen در دهه‌ی گذشته است. این فرنچایز علاوه بر داشتن چندین فیلم، با اسپین‌آف‌ها، بازی‌های ویدیویی، نمایش‌های صحنه‌ای و حتی رمان‌های سبک هم گسترش پیدا کرده است. با اینکه انیمه هنوز به پایان نرسیده است، طرفداران مانگا احتمالا می‌دانند که قوی‌ترین شخصیت‌های Demon Slayer چه کسانی هستند. برای آن‌هایی که نمی‌دانند، این فهرست را با اطلاعات اضافی بازنگری کرده‌ایم؛ با کنترل امجی همراه باشید.

فهرست مطالب

کیوجورو رِنگوکو

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

کیوجورو رِنگوکو، به عنوان هاشیرای رسمی شعله، اشتیاق فراوانی برای دستیابی به عدالت به نیابت از کسانی که نمی‌توانند از خود دفاع کنند، نشان می‌دهد. قدرت پایه‌ی او به طرز فوق‌العاده‌ای خیره‌کننده نیست، اما برای غلبه بر امثال انمو، قوی‌ترین کیزوکی رتبه‌ی پایین، کاملاً کافی است.

در حقیقت، حتی آکازا، ماه بالا شماره ۳، مجبور می‌شود استقامت و دوام باورنکردنی هاشیرای شعله را به رسمیت بشناسد. کیوجورو استاد سبک تنفس شعله است و قادر است از تکنیک‌های متنوعی با تأثیر فوق‌العاده استفاده کند. متأسفانه، او در طول آرک قطار بی‌نهایت به دیار باقی می‌شتابد.

گیو تومیکو

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

گیو تومیکو گرگی تنهاست و ترجیح می‌دهد نبردهایش را بدون تلف کردن نفس در مقابل حریفانش به اتمام برساند. هاشیرای آب برای اولین بار وسعت مهارت‌های رزمی خود را در برابر رئی به نمایش می‌گذارد، جایی که از تکنیک شخصی به نام یازدهمین فرم: آرامش مرگبار استفاده می‌کند. این توانایی ویرانگر به نظر می‌رسد به اندازه‌ای قدرتمند است که بتواند ماه‌های پایین را از بین ببرد.

در چندین مبارزه، اراده استثنایی گیو ثابت شده است، به ویژه زمانی که او در اواخر داستان با موزان روبرو می‌شود. هاشیرای آب به طور کامل قادر به شکست دادن ماه‌های بالا است، اما برای سرنگون کردن آکازا به کمک تانجیرو نیاز دارد. با این گفته، گیو همچنان یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های Demon Slayer است.

سانِمی شینازوگاوا

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

سانِمی شینازوگاوا، هاشیرای باد، یک گردباد زنده است که در ابتدا در یک مبارزه دوستانه مقابل گیو تومیکو، عزم راسخ خود را به نمایش می‌گذارد. توانایی‌های سانِمی چیزی کم از فوق‌العاده ندارند، همانطور که در مبارزه با انبوهی از اهریمن‌های سطح متوسط در آرک قلعه بی‌نهایت نشان داده شد.

در واقع، خود کوکوشیبو همه‌کاره بودن سانِمی در مبارزه را تحسین می‌کند، اما با یک قید کوچک – هاشیرای باد به شدت تحت محدودیت فرم انسانی‌اش قرار دارد. با این حال، چشمگیرترین ویژگی سانِمی چابکی اوست. حرکاتش آنقدر سریع هستند که تقریباً از تله پورت  قابل تشخیص نیستند. او به طور قابل بحثی هم‌سطح با قوی‌ترین هاشیرا در Demon Slayer است.

آکازا

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

شهرت اصلی آکازا در Demon Slayer، شکست دادن کیوجورو رِنگوکو است، به غیر از تمام هاشیراهای دیگری که او در طول قرن گذشته یا بیشتر کشته است. توانایی خود درمانی او الهام بخش است، زیرا او می تواند سر بریده خود را بازسازی کند.

در حقیقت، فاش شده است که درک مبارزه آکازا حتی قبل از اینکه به یک اهریمن تبدیل شود، به شدت توسعه یافته بود. شیطان ماه بالا شماره ۳ به اندازه قدرت، بر استراتژی نیز تکیه می کند. او از دست کم گرفتن حریفانش امتناع می ورزد و او را به دشمنی واقعاً ترسناک تبدیل می کند. آکازا بدون شک یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های Demon Slayer است.

دوما

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

دوما از نظر رتبه یک قدم بالاتر از آکازا قرار دارد، اما سطح قدرت او به طور تصاعدی بیشتر است. او به راحتی هر دوی کانائه کوچو و شینوبو کوچو، هاشیرای حشره قبلی و فعلی سپاه کشتار شیطان را له می‌کند. هنر خون شیطانی فوق‌العاده پیچیده‌ی او، منبع قدرت دوماست.

هنر شیطانی او، «مه یخ‌زده: بوداسفای نیلوفر آبی» ادای احترامی وارونه به مفهوم بوداسفاست. دوما قدرت کنترل یخ (یخ‌جنبشی) را با دقتی تقریباً کامل در دست دارد و از مجموعه‌ای از تکنیک‌های مبتنی بر یخ برای حمله و دفاع استفاده می‌کند. این ماه بالا شماره ۲ ممکن است بیش از حد مغرور باشد، اما در مورد زرادخانه‌ی قدرتمند او شکی وجود ندارد.

گیومئی

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

گیومئی به طور گسترده به عنوان قدرتمندترین هاشیرای زنده شناخته می‌شود و از همرزمان خود از نظر استقامت، مهارت‌های رزمی و مهمتر از همه، صبر و حوصله فراتر می‌رود. گیومئی به ندرت بدون ارزیابی تمام نتایج احتمالی در دسترس در هر زمان حمله می‌کند.

سبک مبارزه مورد علاقه او، «کوسارگاما جوتسو»، به جای تیغه‌های نیکیرین که توسط سایر شیطان‌کشان استفاده می‌شود، از کوسارگامای سنتی استفاده می‌کند. علاوه بر این، تنفس سنگی گیومئی به اندازه‌ای قدرت ایجاد می‌کند که شیاطینی به قوت کوکوشیبو را مجبور به عقب‌نشینی کند. هاشیرای سنگ قوی‌ترین شخصیت در سپاه کشتار شیطان است.

کوکوشیبو

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

کوکوشیبو در راس سلسله مراتب هولناک موزان قرار دارد و تنها پاسخگوی خود شیطان‌کـُش است. با گذراندن صدها سال، مهارت رزمی و دانش مبارزه کوکوشیبو فراتر از درک انسان‌های عادی رشد کرده است. حتی هاشیراها نیز در برابر خون‌خواری مهارنشدنی او می‌لرزند.

با وجود مبارزه‌ای سهمگین، کوکوشیبو در نهایت تمام انرژی گیومئی و سانمی را تحلیل می‌برد. علاوه بر این، تیغه‌های ماه هلالی برترین ماه بالا تقریباً غیرقابل اجتناب هستند. کوکوشیبو به راحتی یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های Demon Slayer است.

تانجیرو کامادو

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

تولد تانجیرو، عصر جدیدی را برای بشریت نوید می‌دهد، هرچند این پسر از سرنوشتی که در آستانه‌ی رویارویی با اوست، کاملاً بی‌خبر است. او زمانی اولین تلخی واقعیت را می‌چشد که مادر و خواهر و برادرانش توسط مهاجمی ناشناس (که بعداً مشخص می‌شود موزان است) قتل عام می‌شوند.

تانجیرو از عذاب وجدان رنج می‌برد و قول می‌دهد به خاطر ناتوانی در محافظت از نزوکو، بخشش او را به دست آورد. جمجمه‌ی سخت او ممکن است در شرایط خاص مفید باشد، اما او پس از اینکه هنر گمشده‌ی تنفس خورشید را باز می‌گشاید، دیگر نیازی به ضربه سر ندارد. با وجود سن کم، تانجیرو را می‌توان قوی‌ترین شیطان‌کش زنده در داستان به شمار آورد.

یوریچی تسوگیکونی

قدرتمند ترین شخصیت ها در انیمه Demon Slayer

یوریچی تسوگیکونی شایسته‌ی لقب قدرتمندترین شیطان‌کشی است که تا به حال وجود داشته است. برخلاف سایر جنگجویان بزرگ که ممکن است نشانه‌های شیطان‌کش خود را بعداً در زندگی به دست آورند، یوری ایچی با آن متولد شد. علاوه بر این، این شخصیت به تنهایی سبک اصلی تنفس خورشید را اختراع کرد.

یوریچی بعدها آن را با شمشیرزنی خارق‌العاده‌اش ترکیب می‌کند تا حملاتی را خلق کند که تعداد کمی از شیاطین می‌توانند از آن‌ها اجتناب کنند، چه رسد به اینکه جاخالی دهند، دفع کنند یا مسدود کنند. درست مانند ترس ذاتی ولدمورت از دامبلدور در هری پاتر، موزان از یوریچی وحشت دارد زیرا او احتمالاً تنها فرد در جهان است که می‌تواند شیطان‌کـُش را نابود کند.

موزان کیبوتسوجی

با وجود قدرت غیرانسانی یوریچی، او هرگز اهریمن نبود و این باعث می‌شد در برابر گذر زمان آسیب‌پذیر باشد. از طرف دیگر، جوانی ابدی، جاودانگی و کنترل زیستی موزان او را تقریباً شکست‌ناپذیر می‌کرد. گستره‌ی قدرت شیطان‌کـُش شامل مجموعه‌ای وسیع از توانایی‌ها و تکنیک‌های در هم تنیده است که هر کدام می‌تواند حتی قوی‌ترین هاشیرا را از پا درآورد.

اگر این به اندازه‌ی کافی قدرتمند نیست، موزان قادر است با دقت مولکولی فیزیولوژی شیاطین را کنترل و دستکاری کند. رویارویی با این شخصیت شرور در نبرد تن به تن کاری بیهوده است. تلاش‌های هماهنگ از سوی افراد قدرتمند بالقوه می‌تواند تأثیر بگذارد، اما حتی قوی‌ترین هاشیرا در Demon Slayer هم نمی‌تواند با قدرت موزان برابری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *