حجم بازی ASTRO BOT لو رفت

حجم بازی ASTRO BOT

حجم بازی ASTRO BOT لو رفت

بازی Astro Bot یکی از بازی‌های موردانتظار است که در اواخر سال جاری پس از معرفی در جریان PlayStation State of Play سونی در ماه می، برای پلی‌استیشن ۵ (PS5) عرضه می‌شود. اکنون، به لطف یک پست در رسانه های اجتماعی، به نظر می رسد که ما دقیقاً می دانیم که Astro Bot چقدر است و برای نصب بازی به چه مقدار فضای روی PS5 خود نیاز دارید.

طبق پست Genki در توییتر، Astro Bot با ظرفیت ۶۶ گیگابایت عرضه می شود. برای مقایسه، Playroom Astro تنها ۱۱ گیگابایت در کنسول اشغال کرد.

مسلماً این افزایش ۶۰۰ درصدی به دلیل این است که Astro Bot یک بازی بسیار بزرگتر از عنوان قبلی است. سازنده Asobi حتی Astro Bot را “بزرگترین بازی استودیو” نامید.

نیکلاس داوست از آسوبی در مصاحبه اخیر خود گفت: «این واقعاً در مورد بالا رفتن یک درجه – واقعاً چندین درجه – و داشتن داستان بزرگ Astro است. ما آن را Astro Bot می نامیم زیرا این را به عنوان یک شروع جدید در نظر می گیریم. این یک بازی واقعاً، واقعاً بزرگ است. فکر می‌کنم برای ما، این بزرگترین بازی‌ای است که تا به حال ساخته‌ایم.»

به گفته آسوبی، Astro Bot دارای ۱۵۰ کمئو از تاریخچه پلی استیشن در بازی خواهد بود. همچنین دارای شش کهکشان و ۸۰ سطح برای کاوش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *