خرید فالوور اینستاگرام

مقدمه : فالووریاب ارایه دهنده خدمات خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام فالووریاب

اهمیت داشتن تعداد زیادی فالوور در شبکه‌های اجتماعی، ریشه در دل تاریخ دارد!

شاید با خواندن این جمله تعجب کنید. بالاخره شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، توییتر، تلگرام و… پدیده‌های قرن ۲۱ هستند. اما کافیست به سیر تاریخ و روندی که افراد مهم و تاثیرگذار طی کرده‌اند فکر کنید. همواره داشتن تعداد زیادی دنبال کننده که به حرف شما گوش کنند، نشانه قدرت بوده. تنها بستر این دنبال کردن تفاوت دارد!

امروز هم داشتن تعداد فالوور زیاد در اینستاگرام اهمیت زیادی برای افراد و برندها دارد. چرا که دیدن یک عدد بزرگ در قسمت تعداد فالوورهای پروفایل یک پیج، به ما این حس را می‌دهد که آن پیج،  قدرتمند است. جالب است بدانید که بیش از ۸۰ درصد پیام‌ها را چشم‌های ما به مغزمان می‌دهند. این هم یک فکت علمی برای این که به اهمیت حضور قدرتمند در اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی تصویرمحور پی ببریم.

با درک همین نکته است که افراد تمام تلاششان را برای جذب فالوور اینستاگرام می‌کنند. راه‌های مختلفی برای داشتن فالوور بیشتر در اینستاگرام وجود دارد که عمدتا درکنار یکدیگر می‌توانند به داشتن یک پیج قدرتمند با فالوور زیاد منجر شوند. از تولید محتوای حرفه‌ای و تبلیغ در فضاهای مختلف گرفته تا ترتیب دادن انواع کمپین و مسابقه. اما بهترین راه و البته اساسی‌ترین  آن‌ها، خرید فالوور اینستاگرام است.

با خرید فالوور اینستاگرام، در زمان کوتاه می‌توانید تعداد فالوورهایتان را چند برابر کنید و در نتیجه، سایر زحمات شما برای انتشار محتوا و تعامل با سایر پیج‌ها نیز با اقبال بیشتری مواجه می‌شوند. در ادامه مطلب مزایای خرید فالوور را خواهیم گفت.

جلب توجه اولیه

داشتن فالوور بیشتر باعث می‌شود شما بیشتر در ذهن مخاطبان بمانید. به طوری که وقتی کاربران اینستاگرام برای اولین بار پیج شما را می‌بینند، توجهشان به تعداد فالوورهایتان جلب شود. یادتان باشد که تمام تعاملات ما با دیگر انسان‌ها بر مبنای پردازش‌ها و قضاوت‌های لحظه‌ای است که در ذهنمان انجام می‌شوند. خرید فالوور به شما کمک می‌کند پیروز این قضاوت‌های ذهنی باشید.

تصویر برند قوی و متمایز

تاثیر بعدی خرید فالوور اینستاگرام در ایجاد یک پروفایل معتبر در ذهن مخاطب است. همیشه افراد به آن‌هایی که تعداد فالوور بیشتری دارند اعتماد می‌کنند. این کار باعث می‌شود مخاطبان بیشتری پیدا کنید و مخاطب  و فالوور بیشتر یعنی فروش بیشتر. تاثیر تبلیغات دهان به دهان و سنتی را در این مرحله دست کم نگیرید!

افزایش تعامل با مخاطبان

داشتن فالوور بیشتر باعث می‌شود تعاملات و فیدبک‌های مخاطبان با شما بیشتر شود. کافیست در پیجتان حضور فعال داشته باشید و پاسخ فالوورهایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدهید. در زمان کوتاهی موفق می‌شوید جامعه مخاطبان خاص خودتان را پیدا کنید. افرادی که به محصولات و خدمات شما نیاز و علاقه دارند و شما را به صورت مستقیم و غیر مستقیم، به اطرافیانشان معرفی می‌کنند. این ارتباط بیشتر با مخاطب به شما کمک می‌کند در  آینده بتوانید استراتژی مربوط به توسعه کسب و کارتان را با دقت بیشتری تهیه کنید.

افزایش همکاری و تعامل با دیگر برندها

اولا هر چه تعداد فالوورهایتان بیشتر باشد، احتمال این که دیگران از شما بخواهند پیجشان را تبلیغ کنید بیشتر است. در کنار این موضوع، کسب و کارهایی وجود دارند که می‌توانند با شما همکاری داشته باشند و شاید تعامل با آن‌ها بتواند به پیدا کردن یک بازار جدید و ارائه محصول و خدمتی مشترک منجر شود. با خرید فالوور اینستاگرام، احتمال همکاری با این کسب و کارها را بیشتر می‌کنید.

صرف زمان کمتر

بین تمام راه‌هایی که برای افزایش فالوور وجود دارد، خرید فالوور نیاز کمتری به صرف زمان دارد. در واقع با خرید فالوور، شما هم طی یک بازه زمانی خیلی کوتاه فالوورهایتان را افزایش می‌دهید و هم زمان را برای اقدامات اساسی دیگر ذخیره می‌کنید. این یک بازی دو سر برد است!

از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟

اگر با خواندن موارد فوق تصمیم به خرید فالوور واقعی اینستاگرام گرفته‌اید، باید بدانید که گزینه‌های زیادی پیش رو دارید. سایت‌های داخلی و خارجی بسیاری هستند که به تامین خدمات مربوط به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند و فروش فالوور اینستاگرام هم یکی از این خدمات است.

بهتر است دنبال مجموعه‌ای بگردید که هم بسته‌های متفاوتی را برای این کار ارائه کند و هم فالوورهای ایرانی برای شما فراهم کند. چرا که ایرانی بودن فالوورها در کیفیت پیج شما تأثیر مستقیمی دارد و رشد پیج را تسریع می کند.

مجموعه فالووریاب از قدیمی‌ترین سایت‌هایی است که با فروش فالوور، لایک، بازدید و… می‌تواند به شما کمک کند پیج بهتری داشته باشید. بسته‌های متفاوت فالووریاب با تنوع در تعداد و کیفیت فالوورها، به شما این امکان را می‌دهد که بازه انتخاب وسیعی داشته باشید. همچنین با استفاده از طرح‌های تخفیفی این سایت هم می‌توانید پیشرفت و موفقیت را با صرف هزینه کمتری تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *