چرا حامی اسنیپ یک گوزن است و چرا همیت بالایی دارد

پاترونوس اسنیپ

چرا حامی اسنیپ یک گوزن است و چرا همیت بالایی دارد

معنای پشت هر یک از حامیان بخش مهمی از جهان هری پاتر است و حامی اسنیپ که یک گوزن است به یک داستان عاشقانه متحرک اشاره می کند. از زمانی که فرنچایز هری پاتر برای اولین بار شروع به کار کرد، طرفداران وفاداری داشت که مستعد آزمون‌های آنلاین پاترهد هستند. یکی از پرطرفدارترین آنها، تست آشکارسازی حامی فرد است. طلسم پاترونوس بخشی منحصر به فرد، پیچیده و اسرارآمیز از دنیای جادوگران است. این جذابیت دفاعی یک نگهبان جادویی را در برابر تاریکی موجوداتی مانند Dementors فرا می خواند. حامی جسمانی شکل یک حیوان را به خود می گیرد و حتی می تواند برای انتقال پیام به جادوگران دیگر استفاده شود.

جذابیت حامی به دلیل معنا و کاربردش در دنیای هری پاتر بسیار مهم است، و تنها درست است که در حامی یکی از مرموزترین جادوگران هری پاتر شیرجه بزنید. سوروس اسنیپ استاد مشهور و مخوف مدرسه جادوگری هاگوارتز و جادوگری است. او همچنین یک شخصیت بسیار ترسناک در فرانچایز هری پاتر است. با این حال، علی رغم ظاهر خشن و بی حوصله اسنیپ در سرتاسر مجموعه هری پاتر، قوس شخصیت او یکی از خطوط اصلی داستان در هری پاتر است. با این حال، بسیاری ممکن است هنوز در مورد حامی اسنیپ و اینکه چرا حامی اسنیپ یک گوزن است تعجب کنند.

پاترونوس اسنیپ

حامی اسنیپ حتی برای دامبلدور شگفت‌انگیز است

طلسم پاترونوس یک محافظ جادویی را تداعی می کند که معمولاً به شکل یک حیوان است و عمدتاً به عنوان سپر ضد دمنتور استفاده می شود. این طلسم از نیروی زندگی میزبانش استفاده می کند تا همه چیزهای شادی را در زندگی که دمنتورها دوست دارند از روح یک نفر بیرون بکشند، به نمایش بگذارد. هر پاترونوس، مانند دانه‌های برف یا اثر انگشت، منحصر به فرد است و می‌تواند به اشکال مختلف باشد.

بیشتر اوقات، در اقتباس‌های فیلم هری پاتر، حامی به‌عنوان یک سپر غیر جسمانی ظاهر می‌شود و آن را شبیه یک مه نقره‌ای می‌کند. اما، برخی از مشهورترین و قدرتمندترین جادوگران در هری پاتر، حامیان جسمانی را نشان می‌دهند که به وضوح مشخص می‌شوند و معمولاً به شکل یک حیوان نیمه شفاف و موز هستند. آنها اغلب می توانند عمیق ترین قسمت های یک فرد را نشان دهند.

با این اوصاف، حامی اسنیپ کاملاً مخالف شخصیتی است که او به عنوان استاد هاگوارتز پذیرفته بود. حامی مورد نظر یک گوزن است، یک آهو ماده. آهو یک موجود عموماً برازنده است که نماینده ملایمت و اراده قوی است. آنها حیواناتی کاملاً مراقب هستند و همچنین در حال پرورش هستند. بنابراین، زمانی که حامی اسنیپ به عنوان موجودی مهربان و صبور آشکار می شود، جای تعجب دارد. حتی پروفسور دامبلدور را در برخی مواقع مات و مبهوت می کند، هرچند به دلایل مختلف. بنابراین، حامی اسنیپ به چه معناست؟

پاترونوس اسنیپ

حامی چیزهای زیادی را در مورد شخصیت یک نفر فاش می کند

یک حامی می تواند در مورد یک شخص و شخصیت او چیزهای زیادی بگوید. حامیان خانواده پاتر، جیمز، لیلی و هری، نمونه خوبی برای این موضوع هستند. جیمز و هری هر دو یکی را به اشتراک می گذارند، که گوزن بزرگ و نسبتاً ترسناکی است. برای جیمز، این به این دلیل است که گوزن از حیوانات محافظت می کند و نشان دهنده مراقبت از بقیه است. در حالی که این ممکن است بهترین منطق را نداشته باشد، چون جیمز پاتر یک قلدر و یک جور آدم تند بود، گوزن معمولاً با رهبری مرتبط است. از آنجایی که جیمز پاتر در میان همتایان جادوگر خود یک رهبر به حساب می آمد، گوزن گوزن با این موضوع کاملاً مطابقت دارد. گوزن گوزن نیز حیوانی است که جیمز به عنوان یک جانور به آن تبدیل شده است و شکل مردانه حامی لیلی پاتر است که یک گوزن بود.

حامی هری نه تنها به خاطر ماهیت محافظ و رهبر او است، بلکه به این دلیل است که حامی پدرش نیز بوده است. علیرغم از دست دادن آنها در اوایل زندگی، ارادت او به خانواده اش اولین باری که گوزن را می بیند و قبل از نجات دادن به پدرش فکر می کند، آشکار می شود. همچنین نمادگرایی با گوزن یا هر جفت و تولد دوباره یا زنده ماندن اضافه شده است، زیرا یک جفتک اغلب شاخ های خود را می اندازد تا هر سال یک چرخه جدید را شروع کند، که هری، بازمانده دو نفرین مرگ را به یک مسابقه کامل تبدیل می کند.

پاترونوس اسنیپ

چرا حامی اسنیپ یک گوزن بود؟
حامی اسنیپ، آهو، با توجه به درگیری در نمادهای گوزن و نقش کلی اسنیپ به عنوان یک شرور پیچیده در فرانچایز هری پاتر، غیرمنتظره است. با این حال، حامی اسنیپ شاخص اصلی وفاداری او و عمیق‌ترین و تاریک‌ترین بخش‌های اوست که هرگز فاش نمی‌کرد: احساساتش. اسنیپ با وجود اینکه یک مرگ خوار و کمی شرور بود، همیشه عاشق لیلی پاتر بود. حامی لیلی نیز یک گوزن بود، مکمل گوزن عشق واقعی او، جیمز.

با این حال، حامی اسنیپ کمتر همتای دیگری داشت زیرا ادای احترام به عشق واقعی او بود. فاش شده است که حامی او فقط به این دلیل که همیشه عاشق لیلی بوده، یک خس است. ارادت او به او با وجود اینکه عشق به شدت نافرجام بود هرگز تزلزل نکرد. بسیاری از طرفداران استدلال خواهند کرد که اسنیپ هرگز به لرد ولدمورت وفادار نبود، فقط لیلی. احساسات و رابطه اسنیپ با لیلی ممکن است پیچیده باشد، اما همچنین یکی از بزرگترین خط داستانی مجموعه هری پاتر است. و آنچه حامی اسنیپ ثابت می کند این است که عشق او به لیلی غیرقابل انکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *