آپدیت جدید بازسازی دزدان دریایی کارائیب از جری بروکهایمر

بازسازی دزدان دریایی کارائیب

آپدیت جدید بازسازی دزدان دریایی کارائیب از جری بروکهایمر

از آخرین فیلم دزدان دریایی کارائیب زمان زیادی می گذرد، اما جری بروکهایمر تهیه کننده به تازگی به روز رسانی امیدوارکننده ای را برای آینده این فرنچایز ارائه کرده است.

هفت سال از زمانی که Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales در سینماها اکران شد می گذرد، اما به نظر می رسد که طرفداران دیگر نیازی به انتظار برای قسمت جدید ندارند. بروکهایمر در مصاحبه اخیر با Collider تایید کرد که دو فیلمنامه به طور همزمان در حال توسعه هستند. بروکهایمر گفت: «ما در حال کار روی آن هستیم. “جف ناتانسون در حال کار بر روی یک فیلمنامه است. ما یک فیلمنامه دیگر داریم… ما دو نفر داریم و نمی دانیم که در این مرحله چه کسی در مسابقه اسب دوانی برنده خواهد شد. اما امیدوارم در ماه آینده، من یک فیلمنامه داشته باشم، و شاید دیزنی می خواهد آن را بسازد.” ناتانسون، فیلمنامه‌نویس تحسین‌شده‌ای که با فیلم‌های اسپیلبرگ مرا بگیر، اگر می‌توانی و ترمینال، شهرت دارد، فیلم قبلی این فرانچایز با نام Dead Men Tell No Tales را نیز نوشته است.
آیا جانی دپ به فرانچایز بازخواهد گشت؟
دیزنی در سال ۲۰۰۳ با انتشار فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl ریسک کرد. این فیلم در آن زمان دقیقاً یک IP ارزشمند نبود، اما در واقع، بر اساس سفر محبوب آنها در دیزنی لند ساخته شده بود. با این حال، این ریسک نتیجه داد و بازی عجیب و غریب و در عین حال غیرقابل انکار کاریزماتیک جانی دپ در نقش جک اسپارو، سال ها این فرنچایز را تعریف کرد. طبق گزارش‌ها، دپ در حال مذاکره برای بازی در قسمت ششم بود، اما پس از اینکه همسر سابقش، امبر هرد، او را به آزار خانگی متهم کرد، دیزنی تصمیم گرفت روابط خود را با دپ قطع کند. با این حال، افکار عمومی پس از محاکمه بدنام افترا بین هرد و دپ تغییر کرد و احتمال بازگشت دپ برای بازی در نقش جک اسپارو دوباره روی میز بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *