فورتنایت در حال اضافه کردن مود Reload با مپ چپتر ۱ است

فورتنایت در حال اضافه کردن مود Reload با مپ چپتر 1 است

فورتنایت در حال اضافه کردن یک حالت OG جدید به نام “Reload” است که در نقشه بازآفرینی شده فصل ۱ اتفاق می افتد. این حالت قرار است امروز منتشر شود و به نظر می رسد به صورت دائمی در بازی باقی بماند.

با اینکه فصل فعلی فورتنایت (فصل ۳، چپتر ۵) شروع خوبی داشت، به سرعت به دلیل تمرکز صرف بر روی مبارزه با وسایل نقلیه به جای شوتر سنتی، به یکی از جنجالی ترین فصل های بازی تبدیل شد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که خواستار یک تجربه سنتی تر برای فرار از زیر گرفته شدن توسط ماشین ها هستید، خبرهای خوبی از طرف کمپانی Epic Games برایتان دارم.

دیروز، کمپانی Epic با انتشار مطالبی، به اضافه شدن یک حالت کاملا جدید به فورتنایت به نام “Reload” اشاره کرد. در آن زمان جزئیات کمی در دسترس بود، اما به نظر می رسید یک تجربه به سبک OG است که در یک نقشه بازآفرینی شده از فصل ۱ جریان دارد. پس از چند تیزر در توییتر، کمپانی Epic جزئیات کامل “Reload” را در وبسایت خود، پیش از معرفی این حالت در اواخر امروز، منتشر کرده است.

“Fortnite Reload” یک مود جدید با “حس و حال کلاسیک” است

طبق وبسایت رسمی فورتنایت، “Reload” به عنوان “یک حالت بتل رویال پر از اکشن با سلاح‌های کلاسیک، مکان‌های کلاسیک و حس و حال کلاسیک” توصیف شده است، اگرچه برای منحصر به فرد کردن آن، تغییراتی در گیم‌پلی اعمال شده است. در این حالت ۴۰ نفره، تا زمانی که حداقل یک عضو تیم زنده باشد، اعضای دیگر امکان بازگشت به بازی را دارند؛ بنابراین کمی شبیه به یک مبارزه گروهی (Team Deathmatch) خاص است.

با اینکه کمپانی Epic می گوید “Reload” یک “حالت جدید” روی یک “نقشه جدید” است، اما طرفداران تیزبین متوجه خواهند شد که این در واقع یک نقشه بازآفرینی شده است که شامل مکان های کلیدی (Points of Interest) از دوران کلاسیک فورتنایت می شود. برخی از این مکان ها شامل (Tilted Towers)، شهر (Retail Row)، شنزار (Sandy Shoals) و پارک (Pleasant Park) هستند و به طور واضح قصد برانگیختن حس نوستالژی بازیکنان قدیمی فورتنایت را دارد.

در مورد حس نوستالژی فورتنایت، تایید شده که سلاح های کلاسیک زیادی برای “Reload” باز می گردند، مانند هفت تیر (Revolver)، تفنگ ساچمه ای تاکتیکی (Tactical Shotgun)، تفنگ ساچمه ای سنگین قدیمی (OG Heavy Shotgun)، (Infantry Rifle)، تفنگ تک تیر زن (Bolt-Action Sniper Rifle)، لانچر موشک (Rocket Launcher) و بسیاری دیگر. باز هم، واضح است که “Fortnite Reload” قصد جذب چه کسانی را دارد.

کمپانی Epic پیش از این تایید کرده بود که می خواهد در سال ۲۰۲۴ به نوعی دوران کلاسیک فورتنایت را بازگرداند، که به نظر می رسد “Reload” تا حالا این کار را انجام می دهد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این حالت معادل با کل تجربه کلاسیک امسال خواهد بود یا اینکه این حالت موقتی یا دائمی است، اما همچنان باید استراحتی دلپذیر از هرج و مرج به وجود آمده توسط “خراب‌کاری‌شده” (Wrecked) باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *