۷ بازی جدید این ماه به گیم پس اضافه خواهند شد | FC 24 به Gamepass می آید

FC 24 به Gamepass می آید

پس از شوکیس بازی‌های ایکس باکس در ماه ژوئن، مایکروسافت جدیدترین مجموعه بازی‌هایی را که قرار است اواخر این ماه به گیم‌پس اضافه شوند، معرفی کرد، از جمله عنوانی که امروز قابل بازی است: Still Wakes The Deep، یک بازی ترسناک بقای وحشتناک که توسط استودیو The Chinese Room توسعه یافته است.

همچنین در لیست بازی‌های این ماه، My Time At Sandrock قرار دارد که در تاریخ ۱۹ ژوئن به سایر عناوین کاتالوگ گیم‌پس ملحق می‌شود و سپس بازی نقش‌آفرینی سندباکس دو بعدی، Keplerth، در تاریخ ۲۰ ژوئن عرضه خواهد شد. EA Sports FC 24 چند روز بعد در تاریخ ۲۵ ژوئن به همراه SteamWorld Dig و SteamWorld Dig 2 که هر دو در ۲۶ ژوئن به این سرویس اضافه می‌شوند، عرضه خواهد شد. در نهایت، Robin Hood – Sherwood Builders، یک بازی نقش‌آفرینی با ویژگی‌های ساخت پایگاه، در تاریخ ۲۷ ژوئن برای مشترکین گیم‌پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

اما این همه ماجرا نیست – به‌روزرسانی Minecraft: Tricky Trials نیز هم‌اکنون برای مشترکین برای تجربه در دسترس است، به‌علاوه مزایای انحصاری گیم‌پس التیمیت برای بازی‌های Smite و Monster Hunter Now. برای دیدن تمام بازی‌هایی که اواخر این ماه به گیم‌پس می‌آیند، اسکرول کنید و فراموش نکنید که برخی از عناوینی را که به‌زودی از گیم‌پس خارج می‌شوند، تا زمانی که هنوز می‌توانید، تجربه کنید!

  • Still Wakes The Deep

عنوان ترسناک بقای وحشتناک Still Wakes The Deep همین حالا به سرویس گیم‌پس اضافه شده و از طریق بازی ابری، رایانه شخصی و ایکس‌باکس سری X|S قابل بازی است.

  • My Time At Sandrock

My Time At Sandrock – دنباله بازی شبیه‌ساز کشاورزی My Time At Portia – در ۱۹ ژوئن به گیم‌پس می‌رسد، اما فقط روی رایانه شخصی قابل دسترسی است.

  • Keplerth Keplerth

، یک بازی نقش‌آفرینی سندباکس دو بعدی، نیز با انحصار رایانه شخصی، از ۲۰ ژوئن از طریق گیم‌پس قابل دسترسی خواهد بود.

  • EA Sports FC 24

بازی EA Sports FC 24 از طریق سرویس ابری، کنسول و رایانه شخصی در تاریخ ۲۵ ژوئن از طریق EA Play در دسترس خواهد بود.

  • SteamWorld Dig

بازی SteamWorld Dig در تاریخ ۲۶ ژوئن به سرویس گیم‌پس (از طریق بازی ابری و کنسول) اضافه می‌شود.

  • SteamWorld Dig 2

بازی SteamWorld Dig 2 از ۲۶ ژوئن به سرویس گیم‌پس ملحق می‌شود، اما تنها روی کنسول و رایانه شخصی قابل بازی است، زیرا به سرویس بازی ابری اضافه نخواهد شد.

  • Robin Hood – Sherwood Builders

بازی Robin Hood – Sherwood Builders در تاریخ ۲۷ ژوئن برای سرویس ابری، رایانه شخصی و ایکس‌باکس سری X|S به لیست گیم‌پس اضافه می‌شود.

  • به‌روزرسانی Minecraft: Tricky Trials

آخرین به‌روزرسانی Minecraft هم‌اکنون برای همه مشترکین گیم‌پس در دسترس است و شامل بلوک‌های تزئینی جدید، گروه‌های متخاصم دشمنان، آیتم‌ها، سلاح‌ها، تزئینات و اتاق‌های آزمایشی می‌شود.

  • انحصاری‌های گیم‌پس التیمیت

Smite و Monster Hunter Now بسته تابستانی Smite: Summer Sizzle Pack و بسته فصل جدید Monster Hunter Now: New Season Bundle هم‌اکنون برای مشترکین ایکس‌باکس گیم‌پس التیمیت در دسترس هستند. بسته تابستانی Smite: Summer Sizzle Pack شخصیت‌های Danzaburou، The Morrigan و Fenrir (به‌علاوه بسته‌های صوتی و شکلک‌های آن‌ها) را آنلاک می‌کند. علاوه بر این، مشترکین گیم‌پس می‌توانند یک تقویت‌کننده حساب سه روزه را آنلاک کنند. بسته Monster Hunter Now شامل مواد هیولای جدید، یک بلیط شکار فوق‌العاده، یک گلوله رنگ، یک معجون، یک کره سرگردانی و یک ماده برای ساخت سلاح و زره بر اساس Basarios، آخرین هیولایی است که به بازی رایگان موبایل اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *