بازی Lords of the Fallen 2 برای سال ۲۰۲۶ معرفی شد

بازی Lords of the Fallen 2

پس از موفقیت بازی Lords of the Fallen در سال گذشته، شرکت CI Games به طور رسمی اعلام کرد که دنباله‌ای برای آن در دست ساخت است. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۶ برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه شود.

در حالی که CI Games نسخه‌های کنسولی را منتشر خواهد کرد، کمپانی Epic Games حق توزیع انحصاری را برای نسخه PC دریافت کرده است. به نظر می‌رسد این موضوع به انحصاری دائمی در فروشگاه Epic Games Store اشاره دارد، اما هر دو طرف هنوز در حال مذاکره برای توافقنامه انتشار دقیق هستند. گزارش جداگانه‌ای در این باره بعدا منتشر خواهد شد.

این بازی که پیش از این با نام Project 3 شناخته می‌شد، بر روی «شهرت و موفقیتی که Lords of the Fallen به دست آورد» سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این بازی «با گزینه‌های گیم‌پلی بلندپروازانه‌تر برای جذب مخاطبان بیشتر» ساخته شده است و از «تجربیات، دانش و آموخته‌های قابل توجه» توسعه نسخه قبلی بهره می‌برد.

با توسعه بر روی موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵، جالب خواهد بود که ببینیم آیا مشارکت Epic Games فراتر از انتشار نسخه PC است یا خیر. اینکه آیا این دنباله با بازی Death of the Fallen که در ژانویه گذشته علامت تجاری آن ثبت شد مرتبط است، هنوز مشخص نیست. در همین حال، برای دریافت به‌روزرسانی‌ها منتظر بمانید.

بازی Lords of the Fallen در ۱۳ اکتبر برای PS5، ایکس باکس سری ایکس/اس و کامپیوتر عرضه شد و در ده روز اول خود یک میلیون نسخه فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *