بازی LEGO Horizon Adventures حدود ۷-۸ ساعت طول خواهد کشید

بازی LEGO Horizon Adventures حدود ۷-۸ ساعت طول خواهد کشید

با نگاهی به لیست بازی‌های پلی‌استیشن برای امسال، LEGO Horizon Adventures احتمالا برجسته‌ترین است. این بازی که بر اساس بازی Horizon Zero Dawn ساخته شده است، یک ماجراجویی طنزآمیزتر است که در آن آلوی به دنبال مادرش می‌گردد و درگیر یک درگیری بزرگ‌تر می‌شود. جیمز ویندرلر، کارگردان روایت بازی، در پیش‌نمایش گیم‌اسپات فاش کرد که این بازی هم‌چنین در همان مقیاس نیست.

تمام کردن بازی حدود هفت تا هشت ساعت طول می‌کشد، هرچند عناصر قابل بازی مجدد نیز وجود دارند (که بعدا فاش خواهند شد). «این یک بازگویی وفادارانه نیست و نه یک تقلید مسخره است. ما می‌خواستیم کمی شوخی با IP داشته باشیم؛ می‌خواستیم از تمام طنزهای خودارجاعی که مشخصه بازی‌های لگو هستند استفاده کنیم.»

«ما همچنین خیلی دوست داشتیم مطمئن شویم که بازی جذابیت بسیار گسترده‌ای داشته باشد؛ ما کل بازی جهان باز را نساختیم و آن را اینجا قرار ندادیم. ما داستانی را تعریف کردیم که احساس می‌کردیم برخی از روح اصلی، برخی از مضامین [بازی اصلی] را به تصویر می‌کشد؛ این بیشتر یک الهام است.»

در نتیجه، برخی از مضامین سنگین‌تر، مانند تغییرات آب و هوا و سهل‌انگاری شرکت‌ها، کم‌رنگ شده‌اند. «ما قطعاً برخی از مضامین پیچیده‌تر و واقعاً تاریک را به شدت به پس‌زمینه هل دادیم.»

«این ایده‌ها در بازی وجود دارند، اما بسیار ظریف هستند. می‌دانید، داستان در زمان حال اتفاق می‌افتد و بیشتر روی داستان احساسی دختری تمرکز دارد که به دنبال مادرش می‌گردد و به ماجراجویی با مخاطرات وجودی کشیده می‌شود.»

در حالی که ممکن است شبیه سایر بازی‌های لگو به نظر برسد، به خصوص با جمع‌آوری (Stud) برای ارتقاء، تعداد آن‌ها به اندازه عناوین دیگر زیاد نیست و شمارنده میخ هم وجود ندارد. در عوض، ویندرلر آن را با بازی کردن یک فیلم لگو اما با شخصیت‌های Horizon Zero Dawn مقایسه می‌کند. از نظر جذب مخاطب گسترده‌تر، این مطمئناً یک روش جذاب است.

LEGO Horizon Adventures امسال برای پلی‌استیشن ۵، کامپیوتر و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. برای جزئیات بیشتر به‌زودی با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *