۰

تریلر گیم پلی جدید بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl منتشر شد

تریلر گیم پلی جدید بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of

در نمایشگاه اخیر بازی‌های ایکس باکس، تاریخ انتشار جدید بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl، یعنی ۵ سپتامبر، دوباره تأیید شد. این بازی در زمان عرضه برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و کامپیوتر و همچنین سرویس گیم‌پس در دسترس خواهد بود.

فراتر از جلوه‌های بصری که همچنان خیره‌کننده به نظر می‌رسند، تمام ویژگی‌های شناخته‌شده‌ی سری S.T.A.L.K.E.R در اینجا وجود دارند. بازیکنان در حالی که خرابه‌های Zone را کاوش می‌کنند، با جهش‌یافته‌ها، از سگ‌ها گرفته تا موجودات عظیم‌الجثه، روبرو خواهند شد. همچنین می‌توانند برای تکمیل اهداف، رویکرد غیرخطی اتخاذ کنند. در خیابان‌ها پرسه بزنید و با دشمنان از نزدیک با تفنگ‌های تهاجمی مبارزه کنید، یا یک نقطه‌ی دید مناسب پیدا کرده و دشمنان را تک‌تیر بزنید.

برای رویکردی پنهان‌کارانه از صدا خفه‌کن استفاده کنید و در صورت نیاز، یک لانچر موشک در دست داشته باشید. با این حال، Zone راکد نمی‌ماند. آنومالی‌های مختلفی ظاهر می‌شوند که هر کدام دارای تأثیرات منحصربه‌فردی هستند و شما باید با طوفان، باران و دیگر خطرات مقابله کنید.

داستان بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl حدود ۴۰ ساعت به طول می‌انجامد، اما وسعت دنیای بازی باید بازیکنان را برای مدت طولانی سرگرم کند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *