۰

بازی Batman: Arkham Shadow پاییز امسال عرضه می شود

بازی Batman: Arkham Shadow

بازی Batman: Arkham Shadow شاید عنوان اصلی و جدید مجموعه آرکهام که خیلی‌ها سال‌هاست انتظارش را می‌کشیدند نباشد، اما به‌عنوان یک ورودی جدید در یک فرنچایز تثبیت‌شده که توسط استودیوی بااستعداد Camouflaj ساخته شده، همچنان موفق شده است توجهات را به خود جلب کند. اخیراً در Summer Game Fest، با نمایش یک تریلر داستانی جدید، نگاه دیگری به بازی انداختیم.

Arkham Shadow بتمن را در مقابل Rat King قرار خواهد داد، زیرا این شرور و پیروانش تهدیدی جدید برای گاتهام سیتی ایجاد می‌کنند. این تریلر در حالی که به معرفی درگیری مذکور می‌پردازد، نگاهی اجمالی به برخی دیگر از شخصیت‌های کلیدی (مانند کمیسر گوردون) نیز ارائه می‌دهد.

این بازی که به عنوان یک “ورودی کامل و جذاب در فرنچایز آرکهام” توصیف می‌شود، همچنین شامل حضور شخصیت‌های نمادین دیگری مانند هارلی کوئین، مترسک و موارد دیگر خواهد بود. این بازی دو سال پس از وقایع Arkham Origins رخ می‌دهد، به این معنی که به‌عنوان پیش درآمد دیگری برای سه‌گانه اصلی آرکهام عمل می‌کند. هنوز گیم‌پلی بازی به نمایش در نیامده است.

Arkham Shadow پاییز امسال به‌صورت انحصاری برای Meta Quest 3 عرضه می‌شود. برای جزئیات بیشتر در مورد بازی در هفته‌ها و ماه‌های آینده منتظر باشید.

برچسب‌ها:

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *