۰

شایعه: بازی Borderlands 4 در مراسم Summer Game Fest معرفی می شود

بازی Borderlands 4

با نزدیک شدن به مراسم Summer Game Fest و کم شدن زمان باقی مانده، لیست بازی هایی که در این رویداد به نمایش در خواهند آمد، روز به روز در حال تکمیل شدن است. ماه گذشته تایید شد که کمپانی ۲K قرار است جدیدترین نسخه از یکی از بزرگترین و محبوب ترین فرنچایزهای خود را در این نمایشگاه رونمایی کند و به نظر می رسد حالا دیگر راز آن فاش شده است.

یک افشا کننده به نام کوراکاسیس در فروم های Exputer ادعا کرده است که بازی Borderlands 4 در مراسم Summer Game Fest معرفی خواهد شد. بسیاری حدس می زدند که ۲K بازی بعدی مافیا یا نسخه جدیدی از بایوشاک را معرفی کند، اما ظاهرا به نظر می رسد فعلا باید منتظر معرفی این عناوین ماند.

استودیوی Gearbox، سازنده سری بازی های Borderlands، اوایل سال جاری با مبلغ ۴۶۰ میلیون دلار توسط کمپانی ۲K از گروه امبریسر خریداری شد. ۲K از همان ابتدای خلق فرنچایز Borderlands ناشر این مجموعه بوده است. پس از خریداری Gearbox، ۲K تایید کرد که ساخت بازی Borderlands 4 در حال انجام است.

تایید شده است که مراسم Summer Game Fest که در تاریخ ۷ ژوئن، ساعت ۲۳ به وقت ایران برگزار می شود و دو ساعت به طول خواهد انجامید. در این مراسم شاهد معرفی بازی های Metaphor: ReFantazio، Monster Hunter Wilds، Alan Wake 2، Dragon Ball: Sparking! ZERO و عناوین دیگری خواهیم بود.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *