۰

بهترین استابلایزر برای ماینر چیست؟

درصورتی‌که به‌دنبال خرید ماینر ارزهای دیجیتال هستید، باید خرید بهترین استابلایزر برای ماینر را نیز در برنامه‌های خود داشته باشید. شاید با خودتان بگویید که استابلایزر چیست و چه‌ کارهایی انجام می‌دهد؟ در واقع این دستگاه نوعی تثبیت‌ کننده ولتاژ است.

همان‌طور که می‌دانید میزان ولتاژ مصرفی ماینرها بالا بوده و حساسیت زیادی به برق ورودی دارند. به همین دلیل یک نوسان کوچک نیز موجب آسیب به آن‌ها خواهد شد. اگر می‌خواهید بیشتر با کاربردهای این دستگاه برای دستگاه استخراج و بهترین مدل‌های آن آشنا شوید، این مطلب برای شما نوشته شده است.

استابلایزر و کاربردهای آن

قبل‌از اینکه بخواهیم بهترین استابلایزر برای ماینرها را به شما معرفی کنیم، بهتر است ابتدا بدانیم که یک استابلایزر چه‌کارهایی انجام می‌دهد. استابلایزر یا همان Stabilizer، دستگاهی است که نقش تثبیت ‌کننده ولتاژ را دارد.

در واقع معنای لغوی Stabilizer همان تثبیت‌ کننده بوده و کاربرد آن نیز برای دستگاه‌های حساس به ولتاژ است. اگر نمی‌خواهید که دستگاه الکترونیکی شما پس‌از قطعی برق، نوسانات ولتاژ و اتفاقات دیگر دچار آسیب شود، باید از تثبیت ‌کننده ولتاژ برای آن استفاده کنید.

چرا باید برای ماینر از استابلایزر استفاده کنیم؟

سوالی که ممکن است در ذهن کاربران زیادی به‌وجود آمده باشد این است که چرا ماینر یا همان دستگاه استخراج به تثبیت‌ کننده نیاز دارد؟ استفاده از بهترین مدل استابلایزر برای دستگاه استخراج مزایای زیادی دارد که این موارد را می‌توان از مهم‌ترین آن‌ها دانست:

  • افزایش میزان بازدهی دستگاه استخراج به‌شکلی قابل ‌توجه
  • بهبود عمر مفید ماینر و استخراج آسان‌تر ارزهای دیجیتال
  • قابلیت استفاده از حداکثر توان دستگاه استخراج
  • عدم ورود نویز به ماینر
  • مقاوم شدن دستگاه در برابر نوسانات ولتاژ و قطعی ناگهانی برق
  • تثبیت ولتاژ در بازه‌های مخصوص و قابل‌ تنظیم

مدل‌های مناسب استابلایزر برای ماینر

برای اینکه بتوانید بهترین استابلایزر برای ماینر را خریداری کنید، باید بدانید که کدام مدل از تثبیت ‌کننده برای استخراج گر مناسب است. تثبیت ‌کننده در مدل‌های گوناگونی تولید می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.

شما می‌توانید از استابلایزرهای رله‌ای، سروو موتوری و سوئیچینگ در ماینرها استفاده کنید. نوع‌های رله‌ای قیمت کمتری داشته و دقت آن‌ها مناسب است؛ اما مدل‌های سوئیچینگ علاوه‌بر دقت بسیار عالی و کمترین میزان نویز، انتخابی عالی برای ماینرها به‌حساب می‌آیند.

اگر به میزان نویز حساسیت نداشته و می‌خواهید بیشترین دقت را دریافت کنید، مدل سروو موتوری را باید بخرید. مدل‌های سروو موتوری قیمت بالایی داشته و وزن سنگین‌تری نیز در آن‌ها به‌وجود آمده است. سیستم خنک‌ کننده آن‌ها نیز حرفه‌ای‌تر عمل می‌کند.

بهترین استابلایزر برای ماینر

موضوع مهمی که باید برای خرید بهترین استابلایزر برای ماینر در نظر داشته باشید، مدل‌های کاربردی و پرفروش هستند. به‌دلیل قدرت بالای ماینرها، باید استابلایزر سه فاز تهیه کنید. بهترین مدل‌های این دستگاه را در این بخش معرفی می‌کنیم.

استابلایزر سروو موتور ۴۵KVA عمودی LG-3P-45K-T برند گلداستار (۳ فاز)

اگر بخواهیم یکی از مدل‌هایی که به‌عنوان بهترین استابلایزر برای ماینر شناخته می‌شود را به شما معرفی کنیم، مدل سروو موتوری ۴۵ کیلو وات آمپری از برند گلداستار یکی از آن‌ها خواهد بود. گلداستار یک شرکت بزرگ کره‌ای در زمینه تولید انواع سیستم‌های محافظت الکتریکی است.

تثبیت‌ کننده‌های این برند بهترین کیفیت در میان برندهای دیگر را دارند. این مدل از این شرکت به‌صورت ۳ فاز بوده و توان ظاهری ۴۵KVA دارد. توان بار موتوری آن نیز ۲۷ کیلو وات و توان بار مقاومتی آن هم ۳۶ کیلو وات است. این دستگاه ولتاژ ۲۷۷ تا ۴۳۰ ولت را دریافت کرده و ۳۶۰ ولت به شما تحویل می‌دهد. سروهای آن نیز به تعداد ۳ عدد است.

استابلایزر سروو موتور ۸۰KVA عمودی LG-3P-80K-I برند گلداستار (۳ فاز)

مدل دیگری که باید برای بهترین استابلایزر برای ماینر به شما معرفی کنیم، مدل ۸۰ کیلووات آمپری سروو موتور از برند گلداستار است. این مدل همانند مدل قبلی ۳ فاز بوده و بدنه آن نیز از آهن تولید می‌شود. ۳ سرو در آن قرار گرفته و کندانسور آن ۴۸ کیلووات توان دارد. این مدل از فرایند سروو موتوری برای تثبیت استفاده کرده و توان بار مقاومتی آن نیز ۶۴ کیلو وات است.

استابلایزر سروو موتور ۱۵۰۰KVA عمودی LG-3P-1500K-I برند گلداستار (۳ فاز)

افرادی که به‌دنبال خرید بهترین استابلایزر برای ماینر هستند، باید تثبیت‌ کننده سروو موتوری ۱۵۰۰ کیلووات آمپری را نیز در اولویت‌های خود قرار بدهند. می‌توان گفت که این مدل از محصولات پرتوان و خاص برند گلداستار کره به‌شمار می‌رود.

همان‌طور که گفته شد توان ظاهری این دستگاه ۱۵۰۰ کیلو وات آمپر بوده و از توان بار موتوری ۹۰۰ کیلو واتی بهره می‌برد. وزن این دستگاه حدود ۳۶۷۰کیلوگرم بوده و ارتفاعی ۲متری دارد. شما قادر هستید ولتاژ ۳۰۰ تا ۴۶۰ ولت را به آن وارد کرده و ۳۸۰ ولت دریافت کنید.

استابلایزر سروو موتور ۱۰KVA عمودی LG-3P-10K-T برند گلداستار (۳ فاز)

آخرین‌ مدلی که می‌خواهیم از بهترین استابلایزر برای ماینر به شما معرفی کنیم، مدل ۱۰ کیلو وات آمپری از برند گلداستار است. این مدل همانند مدل‌های قبلی ۳ فاز بوده و از ۳ سرو استفاده می‌کند. ۱۰ کیلو وات آمپر توان ظاهری آن بوده و ۸ کیلو وات نیز توان بار مقاومتی دارد.

توان بار موتوری این دستگاه را ۶ کیلو وات قرار داده‌اند. به‌دلیل کوچک‌تر بودن و کم توان‌تر بودن این مدل نسبت به دستگاه‌های دیگری که بررسی کردیم، وزن آن نیز سبک‌تر است. این دستگاه حدود ۵۰کیلوگرم وزن دارد.

از کجا استابلایزر مخصوص ماینر بخریم؟

حال که دانستیم کدام مدل‌ها بهترین استابلایزر برای ماینر هستند، باید معتبرترین فروشگاه را نیز برای خرید آن‌ها به شما معرفی کنیم. فروشگاه ساوا الکتریک را می‌توان بهترین این مراکز دانست. در ساوا الکت محصولات باکیفیت، پرتوان و خوش‌قیمت از برندهای برتر دنیا موجود شده‌اند. تنها کافی‌است به آن مراجعه کرده و مدلی که می‌خواهید را به‌راحتی سفارش دهید.

جمع‌بندی

امروز ماینرها دستگاه‌های مهمی به‌شمار می‌روند؛ به همین دلیل باید بهترین استابلایزر برای ماینر بخرید تا از نوسانات ولتاژ و قطعی برق جلوگیری کنید. تثبیت ‌کننده‌ها قادر هستند ولتاژ را از برق تک‌فاز یا ۳ فاز دریافت کرده و آن را به‌صورت تثبیت شده به استخراج‌گر انتقال دهند.

نکته مهمی که وجود دارد این است که در بسیاری از شرایط، استابلایزر می‌تواند ولتاژ قوی‌تری انتقال داده و باعث تقویت عملکرد ماینر مد نظر شما شود. در این مطلب مدل‌های مناسبی که از این دستگاه برای ماینر وجود داشت را باهم بررسی کردیم. برای خرید هرکدام از آن‌ها باید به فروشگاه ساوا الکترونیک رفته و با بهترین قیمت سفارش خود را انجام دهید.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

تحریریه کنترل امجی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *