۰

بازی های رایگان ۶ ژوئن اپیک گیمز لو رفت

بازی های رایگان 6 ژوئن اپیک گیمز

طبق گزارش یک افشاکننده معتبر، بازی رایگان رمزآلود فروشگاه اپیک گیمز برای تاریخ ۶ جون، چیزی جز Marvel’s Midnight Suns نیست.

فروشگاه اپیک گیمز با بخش رایگان بازی‌های رمزآلود به‌عنوان بخشی از رویداد مگا سیل ۲۰۲۴ بازگشت و به کاربران این امکان را داد که هر هفته منتظر یک بازی رایگان جدید و مرموز باشند.

این برنامه با Dragon Age: Inquisition آغاز شد. Dragon Age: Inquisition، بازی سال ۲۰۱۴ و به‌طور کلی یکی از بهترین بازی‌های این فرنچایز به شمار می‌رود، بنابراین برای کسانی که هنوز آن را بازی نکرده‌اند، دریافت رایگان آن از طریق فروشگاه اپیک گیمز، غنیمت بزرگی بود. پس از Dragon Age: Inquisition، بازی Farming Simulator 22، جدیدترین نسخه از فرنچایز محبوب شبیه‌ساز کشاورزی، و سپس بازی چندنفره قرون وسطایی Chivalry 2 قرار گرفت که بازی رایگان فعلی فروشگاه اپیک گیمز است.

کاربران فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند تا پنجشنبه، ۶ ژوئن، بازی Chivalry 2 را دریافت کنند که در آن زمان با بازی رایگان رمزآلود بعدی جایگزین خواهد شد. خود فروشگاه اپیک گیمز هنوز بازی رایگان ۶ ژوئن را معرفی نکرده است، اما طبق افشاگری Billbil-kun از Dealabs، بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز، Marvel’s Midnight Suns است. Midnight Suns یک بازی تاکتیکی ابرقهرمانی از Firaxis و ۲K است که نقدهای عمدتا مثبتی دریافت کرد، اما در زمان عرضه در سال ۲۰۲۲ با مشکل فروش مواجه شد.

لیست بازی‌های رایگان رمزآلود فروشگاه اپیک گیمز:

  • Dragon Age: Inquisition (16 تا ۲۳ می)
  • Farming Simulator 22 (23 تا ۳۰ می)
  • Chivalry 2 (30 می تا ۶ جون)
  • Marvel’s Midnight Suns (6 تا ۱۳ جون)

Midnight Suns نامزد برخی جوایز شد، اما متأسفانه نتوانست توجه زیادی از گیمرها را جلب کند. از آنجایی که بسیاری از افراد خرید Midnight Suns را در زمان عرضه نادیده گرفتند، می‌توان گفت که بسیاری از گیمرهای کامپیوتر وجود دارند که از فرصت دریافت کاملا رایگان آن از طریق فروشگاه اپیک گیمز استقبال خواهند کرد.

بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز از یک هفته به هفته دیگر به‌طور چشمگیری تغییر می‌کنند، بنابراین گفتن اینکه بازی رایگان بعدی بعد از Midnight Suns چه خواهد بود، دشوار است. با این حال، به احتمال زیاد این یک بازی رمزآلود دیگر نخواهد بود.

از آنجایی که اعتقاد بر این است که Midnight Suns پایان‌دهنده نسخه فعلی برنامه بازی‌های رایگان رمزآلود فروشگاه اپیک گیمز است، به احتمال زیاد به طرفداران گفته می‌شود که بازی رایگان ۱۳ ژوئن چه خواهد بود. این موضوع برای کسانی که از هیجان اضافی پیرامون بازی‌های رمزآلود لذت می‌برند، ناامیدکننده است، اما دیگران خوشحال خواهند شد که بدانند چه چیزی را از بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز در یک هفته به هفته دیگر انتظار داشته باشند.

منبع: gamerant

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *