۰

لینک پخش زنده رویداد State of Play پلی استیشن

لینک پخش زنده رویداد State of Play پلی استیشن

تاریخ برگزاری رویداد بعدی سونی State of Play به طور رسمی اعلام شد. این نمایشگاه بازی‌های پلی‌استیشن، روز جمعه، ۱۱ خرداد برگزار می‌شود و با نمایش جدیدترین و بهترین بازی‌های معرفی شده در صنعت بازی، برنامه‌ی نمایش‌های تابستانی را آغاز می‌کند.

سونی در وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرد که State of Play شامل به‌روزرسانی‌هایی در مورد عناوین پلی‌استیشن ۵ و PS VR2، به علاوه نگاهی به بازی‌های استودیو پلی‌استیشن که در اواخر سال جاری عرضه می‌شوند، خواهد بود. این نمایش ۳۰ دقیقه‌ای شامل ۱۴ بازی است و در تاریخ ۱۱ خرداد ( جمعه ) ساعت ۱:۳۰ صبح از طریق یوتیوب، توییچ و تیک‌تاک پخش می‌شود.

چشم انداز رویداد سونی State of Play

روز جمعه خبری از لو رفتن بازی جدید Astro Bot منتشر شد و انتظار می‌رود بخشی از این نمایشگاه باشد. سایر معرفی‌های احتمالی شامل God of War Ragnarok برای کامپیوتر، Silent Hill 2 و پلی‌استیشن ۵ پروی شایعه‌ شده‌ است.

با نزدیک شدن به اواخر سال ۲۰۲۴ و بعد از آن، برنامه‌ی عرضه‌ی پلی‌استیشن علامت‌های سؤال زیادی دارد. سونی اخیراً دو مدیرعامل جدید به نام‌های هرمن هالست و هیدئاکی نیشینو را منصوب کرد که به دنبال حفظ حرکت رو به جلوی سونی در دوران پس از جیم رایان هستند. رویداد State of Play باید حداقل به چند پرسش درباره‌ی استراتژی آینده‌ی پلی‌استیشن پاسخ دهد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *